sonunda kocanında diline düştüm yaaa.saçlarda tık yok ama:(:(.(

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve Bi kahve tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Bi kahve
  1. Bi kahve

Bi kahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.639
    Ödül Puanları:
    188
    kızlarrrrrrr.deli gibi saçlarım dökülüyor.upuzun da saçlarım vardı ne güzel.değişiklik olsun diye kestirdim ama daha ilk gün pişman oldum:KK43:
    burda yazan denemediğim tarif kalmadı ne dökülme durdu nede saçım uzadı.en son şu turbun havuçlu olanı varya dün gece onu yapmaya başladım.bide mayalı süt içeyim dedim.kocaya yakalandım.ne uğraşıyorsun mayalı süt havuç falan.git şalgam sür kafana nasılsa mayalı havuç deyip dalga geçtisenağlama.işe yarayacağını bilsem demem demem hani:).:)ama havuç yapmayada kararlıyım valla:teytey:gelişme olursa yazarım arkadaşlarrrrrr....

2. 8 Temmuz 2010
  3. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    benim dökülme sorunum yok canım ama sarımsaklı şampuan çok iyi çok güçlendiriyo saçı yapmadıysan bi dene istersen

4. 8 Temmuz 2010
  5. Bi kahve

Bi kahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.639
    Ödül Puanları:
    188
    küçük bir şampuan şişesine sarımsak rendeleyip koydum canım.onu hala yapıyorum.kokusuna rağmen:) ama burdaki topiklerden birinde yazıyordu okudunmu bilmiyorum kök zancefil suyu.böle kaynatıp ılıyınca saça sürülüyormuş.durulamıyormuşsunda.yarın kök zencefil almayı düşünüyorum.bir gün havuç yapıp en son durulama suyuna zencefil katıp dökücem.birgünde sarımsaklı şampuan la yıkayıp yine durulama suyuna zeeeencefil:):):)yakındır rapunzel olmam heralde kel kalmazsammmmm:):):)

6. 8 Temmuz 2010
  7. askwazgecmekmis

askwazgecmekmis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende iki aydır sinemakiyi yapıyorum ama bi değişme yok offff :S

8. 8 Temmuz 2010
  9. Bi kahve

Bi kahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.639
    Ödül Puanları:
    188
    bende şimdi sinameki kürünü okuyordum.herkes baya memnunmuş ama denesem mi denemesem mi bilemedim şimdi:KK43::KK43::KK43:

10. 9 Temmuz 2010
  11. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    canım bu saçlar için biçok şey yapılıyo ama sarımsak ve zeytinyağ gerçekten mucize gibi bişey bnde 1 haftda etkisi göstermşti sadece o ikisini uyguluyorum sinemkli tarifide denicem ama umarım istediğimiz sonuçları alırız

12. 10 Temmuz 2010
  13. Bi kahve

Bi kahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.639
    Ödül Puanları:
    188
    şuan saçım hala sarımsak kokuyor canım yaaa:KK43::KK43::KK43:sarımsaklı şampuanla yıkadım.uzun zamandırda yapıyorum.bebek saçı gibi saçlarımda çıktı:):):)haftada birde sinameki yapmaya kararımı verdimmmm kesin yaniiii.yapmazsam olmazzzzz.inşallahhhh rapunzelle yarışak saçlara kavuşmamıza azzz kaldıııııı........

14. 13 Temmuz 2010
  15. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    sinemakili kür dökülmeye iyi geliyor ben de öyle oluyor en azından..tarifi tam yapmaya çalışın..

16. 15 Temmuz 2010
  17. Bi kahve

Bi kahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.639
    Ödül Puanları:
    188
    sinameki kürünü denicem ama fırsat bulup bi türlü alamadım:KK43:.:-)(çokta moralim bozuk yaaaaa.dün gece eşimle dışarı çıkıcaz herşey tamam kıyafet makyaj.ama saçımı bir türlü yapamadım:KK43::KK43::KK43:kısa saç bakım istiyor.çok üzüldümmmm.allah ım yokmu şöyle bişey hızlı hızlı uzatan...mayalı süt bile içiyorum yaaa:KK43::KK43::KK43: