sonunda muradıma erdim darısı hepinizin başına

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hayatla içiçe tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : hayatla içiçe
  1. arkadaşlar çok mutluyum . allahıma şükürler olsun sonunda bebişime yada bebişlerime kavuştum.hamileyimmm.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: çok mutluyum . allah tüm isteyenlere versin .kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.ben iki gün öncesine kadar ço k umutsuzdum .adet sancım var sürekli .onun için moralim çok bozulmuştu adet olcamı düşünüyordum hep.bugun eşimle dayanamadık ve doktorumuzu aradık test yaptırısak acaba sonuç olumlu veya olumsuz belli olurmu dedik.doktorumuzda evet yaptırın dedi .normalde bugun deil yarın yaptırcaktım testi ama dedim ya çok merak ediyorduk sonucu ve bugun yaptırdık sonuç positif çıktı . değerim bugun için 112 dahada artıcakmış o değer .allahıma şükürler olsun .herşeye çektim bütün acılara ve strese değdi.bu mutluluğu anlatamam sizlere .hepinize desteklerinizden dolayı , beni burada yalnız bırakmadığınızdan dolayı çok teşekürr ederim. sizler bana büyük moral kaynağı oldunuz .çok mutluyum .ama endişeleriim de var ama inşallah bebeklerimi kucağıma da alırım.umudunuzu hiç yitirmeyin......:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:hihoyyythihoyyyt

2. 1 Şubat 2009
  3. Fadik

Fadik Yusuf Eymen Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederima.s.çok sevindim canım...allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşalalh....

4. 1 Şubat 2009
  5. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım tebrik ederim. Benim de bugün 6.günüm. 72sinde sonuç alacağı. yanlarımda ağrı var.6.denemem

6. 1 Şubat 2009
  7. çok teşekür ederim arkadaşlar.sizinde tedaviniz hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin ....çok mutluyum.....

8. 2 Şubat 2009
  9. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini yada bebişlerini benimde sonucum 10 şubatta belli olcak dualarınızı eksik etmeyin nolluuurr

10. 2 Şubat 2009
  11. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canım ALLAHIM sag salim kucagına almayı nasip etsin inş..........

12. 2 Şubat 2009
  13. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun canım gözün aydın

14. 2 Şubat 2009
  15. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler arkadaşım Allah tamamına erdirsin umutta tedavi görmüştün yanılmıyorum dimi?doktorun Enver Beymiydi Levent Beymi?soruyorum çünkü bende orda tedavi oluyorum umut oldun bana:)

16. 2 Şubat 2009
  17. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86

18. 2 Şubat 2009
  19. EU2

EU2 Guest

cok sevindim cnm gözün aydin saglicakla al bebisini kucagina :-)