Sonunda Oldu!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve rivera tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : rivera
  1. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    Forumlardan takip edenler problemimi bilirler.Hamileyken yaşadıklarımı,dün buraya yazdıklarımı falan. Ben arka odadayken eşime 2 evlilik yaptın doğru dürüst birini bulamadın diyordu. hem de 4 aylık çocuğumuz var.Kırk yılda bir görüşüyoruz ve aramızda değil kavga 2 muhabbet bile ya geçti ya geçmedi. Zaten çocuk olmadan önce eşim bunlarla görüşmüyordu.yani bana bunları yapması için hiç sebep yokken kadın üzerime saldırdı.neymiş ben onun evini temizlemiyormuşum. 2 tane takı almış onları takmamışım.Benim ailem hem bizim evi düzdü hem çocuk odası ve eşyalarını aldı.kendisi bir tane eşofman almış o da 4 aylık çocuğa 0-3 aylık. Küçük geliyor giydirmedik. Ona da kızıyor. Neden giydirmemişiz.Bunun için adama saldırılır mı? Kayınpeder de eşim de susturmaya çalıştılar olmadı hala bağırıyor "ben kaynanayım yaparımmm bennnn".Eşim de dondu kaldı yürü toparlan gidiyoruz dedi.Eve geldi negatif elektrik yüklendim valla bir daha gitmeyelim dedi.Sonra ne mi oldu? Sonunda kayın valide denilen o kadın bana kendisini hayatımdan uzaklaştırabilmem için büyük bir koz verdi.Üzerime saldırdı.Ben de polise gidip şikayette bulundum.Şimdi ayıklasın pirincin taşını. Eşim yalvardı hasta o yapma diye. Ama hasta da olsa hasta bir insanın da çocuğumun hayatında olup psikolojisini bozmasına hiç gerek yok.Şimdi uzaklaştırma emri çıkarmaya uğraşıyorum.İnşallah yarabbim kurtar beni bu eziyetten! :eek:klava:

2. 20 Ekim 2010
  3. 68ozthen

68ozthen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    valla canım demir gibi sinir varmış sende helal olsun!!! inş Allah yüzüne bakarda kurtulursunn:kızgın:

4. 20 Ekim 2010
  5. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    süpermiş...... tebrık ederım cok sogukkanlı bır tavır sergılemıssın.

sende gelınım ben , ben yaparım deseydın kocana :)

6. 20 Ekim 2010
  7. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Ben sikayet etmezdim ama bir daha da görüsmezdim kesinlikle. :1closedeyes:

8. 20 Ekim 2010
  9. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    anam kız kaynananı polisemi şikayet ettin eşin bişey demedi öylemi çok şaşırdım

10. 20 Ekim 2010
  11. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Dünkü konunuzada yazmıştım ama silindi neden bilmiyorum,belki siz istediniz..burayada aynı şeyleri yazacağım çünki kadın hasta,şeker hasatası.Dediğim gibi şeker hastalarında(ileri derecelerde)dengesiz hareket olabiliyor.
    Hem dün siz söylemiştiniz önceden böyle değildi diye,demekki hastalık ona istem dışı hareketler yaptırıyor,hakikaten bunları isteyerek yapmıyorlar,tanıdıklarım var böyle durumda.
    Tamam sizde haklısınız ama ölsede kurtulsak demek ya da polise şikayet etmek bana vicdansızlık gibi geliyor.
    Eşinize uysaydınız,bakın hasta o demiş,çekin kendinizi tahammül edemiyorsanız,görüşmeyin..ama hasta bir kadına bu eziyetleri yapmayın.

12. 20 Ekim 2010
  13. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.914
    Ödül Puanları:
    163
    dondum kaldim....akannehir

insan nasil baskasinin evladina el kaldirir ? bu hakki nasil bulur kendinde ?
    sizde bir yerde haklisiniz tabi, insallah esiniz bu konuda size kirilmaz.
    (kaynanaymis, yaparmis edermis..lafa bak...evet hastaymis gercekten)

14. 20 Ekim 2010
  15. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    Valla kadının tırnaklarından derimi topladılar öyle diyim size.Ne dese boş. Bir şey dese artık boşarım onu da.Tak etti canıma ya.Sütüm kesildi o cadı yüzünden.kötükedihüso

16. 20 Ekim 2010
  17. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    Ben kimseye eziyet etmiyorum! Eziyet edenlerden kurtulmaya çalışıyorum. hem de kendim için değil.Sadece Çocuğumun selameti için. Lütfen beni de anlayın. Bu şekilde nereye kadar yaşanır ya! her yerimi tırmaladı kadın. Bir şey yapsam gam yemeyecem . Ben de ana evladıyım. Annem duysa kadını öldürür.

18. 20 Ekim 2010
  19. kirmizipatik

kirmizipatik Tatlı Kocem Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    :1shok: şaşırdım çok ,eve almayın bence bir daha..geçmiş olsun..
    sütünmü kesildi :KK43:
    kaç aylık bebeğin..4 aylık sanırım 2 ay daha emzirebilseydin keşke :KK43:(