Sorgusuz Sualsiz Pat Diye Gelen Komşular!!!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve newlife tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : newlife
  1. newlife

newlife Guest

Arkadaşlar hiçbi haber vermeden oturmaya gelen,canı istediğinde zırt pırt damlayan komşulardan şikayetçi olan varmı?
    Ben çok rahatsız oluyorum..bişeyde diyemiyorum..evde olduğumuda biliyo kapıyı açmasam da olmaz..müsaitmiyim değilmiyim hiç sormuyolar.Uykumun en tatlı yerinde,yada banyodan yeni çıkmışm,yada eşim evde uygun değiliz..yada başka bisürü şey olabilir insanın evinde..kafam müsait değildir evim müsait değildir..ay ne biliyim yüzlerce sebep var işte...alıyo eline çocuğunu zır zır kapıda..açıyorum kapıyı..kahve içmeye geldim diyo..yandakini berikini de çağrıyoo..deli olucam yaa..bide evleneli 1 sene bile olmadı yaneeee..komşuluk kurmaya tırsar oldum milletlennn...sonrada komşuluk ldü diyolar..ölür tabii..evim ev değil misafirhane ye döncek özel hayatım kalmıycak diye korkuyorum..

2. 30 Ağustos 2008
  3. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sorma canım bizde de var bitane hacanne müsade istemeden eve dalıyordu saatlerce oturuyordu işimiz gücümüz yarım kalıyordu çok sinir bozucu birşey tabiki komşuluk güzel bişey ama yeri geldiğinde mesafeyi korumak lazım ''özel hayata saygı''istiyorum:enbuyukkk:

4. 30 Ağustos 2008
  5. kokohantes

kokohantes Bir bedende 3 kalp :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı dert bende de var malesef.
    Yan komşum ben evine daha 2 kere gitmiş olmama ragmen hemen hemen hergün bende.
    Eşinin yanında sigara içemediği için(!) çat kapı bana geliyor.
    Gündüz eşim evde yokken çok sorun olmuyor ama...
    Gecenin bir yarısı da gelebiliyor.
    Geçen hafta eşim yıllık izindeydi.
    Onu bildiği halde sürekli çaldı kapımı.
    Ev hali eşim şortla oturuyor ben uygun olmuyorum.
    Ayrıca benim evim gaz odası değilki.yasakkelime
    geçen uzun zamandır görüşmediğim bi arkadaşım bana geldi.
    Haliyle dertleşicez,konuşacak şeylerimiz var.
    Çat kapı yine geldi bayağı oturdu.
    Konuşulacak biri olsa amenna ama öyle çok konuşurki karşındakini asla konuşturmaz.
    Sıcak davranmıyorum ama anlamıyor.
    Ben de çok dertliyim bu konuda.kötükedihüso
    Açık açık söylemek de istemiyorum.Ama galiba böyle devam ederse sölicem.

6. 30 Ağustos 2008
  7. txuxrkis

txuxrkis ömür törpüsü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de vardi öyle bir komsu canim.bazen illallah gelirdi.bir kac ay önce baska bir yere tasindi allahtan.bir bucuk yasinda bir cocugu vardi senin ismini sayikliyo heralde seni özledi deyip cart diye cikar gelirdi.müsait olmadigim zamanlar yada kafa dinlemek icin yalniz kalmak istedigim zamanlar olurdu cikar gelirdi.bazende kocasi mac izlermis.tabi kendide dizilerini izleyemiyo bunun icin gelirdi.üstüne üstlük dizisini izlemek icin benim evimde benim cocuklarima sessiz olun ben dizi izlicem derdi.yüzsüzlügün bu kadari.arkadasligi dostlugu severim ama vicik vicik olmanin da bir alemi yok yani.

8. 30 Ağustos 2008
  9. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hey Allahım yaaa ne yüzsüz insanlar var şu dünyada:nazar:-tatlicadiarzu-kötükedihüso

10. 30 Ağustos 2008
  11. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Ben evde bile olsam eğer canım istemiyorsa kapıyı açmam, daha sonra bana "evdeydin ama geldim açan olmadı" derse "haa o senmiydin banyodaydım açmadım kapıcı sanmıştım" derim.

12. 30 Ağustos 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla bizim apartmandakilerde bayılır ev gezmelerine...ama ben baştan söylemiştim bir ara...ben çalışıyorum, haftasonları da ailemin yanına gidiyorum..pek size takılamam gibi birşeyler...kötü niyetli değildim aslında, laf oraya gelmişti...o yüzden bana pek gelip gitmezler...ama genelde hepsiyle karşılaştıkça konuşulur, edilir, birşey olduğunda çağırırlar...sorun yok fazla...zaten 1 yıllık evli gelinin evine de zırt pırt gidilmez ki canım....

evlenirken çok güzel bir ev vardı, onu tutmuştuk, depozito bile vermiştik, vazgeçmiştik paramız yanmıştı...çünkü ev sahibi üst kattaydı ve sürekli olarak kiracılarına gidermiş çat kapı...ben gelemem öyle şeye

14. 30 Ağustos 2008
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Aha benden birtane daha varmış..hihoyyyt
    Aynen valla,hiç kimseye kapıyı açmam canım istemezse..kaydirigubbakcemile5

16. 30 Ağustos 2008
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    yaşasınnn ben de öğrendim kapı açmamayı..geleni geri çevirmeyihihoyyytkaydirigubbakcemile5
    benimkiler birde eşimin halası,kuzenleri,amcası ve yengesi..
    çat kapı günün 24 saati evime gelirler..ortada bornozum mu var,iççamaşırım mı..çıplak mıyım..uyyuyormuyum..hiç umurunda değillerdir..:mymeka:
    artık açmıyorum..çünkü benim benden başka kimsem yok..
    varsın kötü komşu olayım,kötü gelin olayım..:içelim:
    beni bilen biliyor..çok da tın şakkıdı

18. 30 Ağustos 2008
  19. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    komsuluk iliskilerim pek fazla yoktur sadece iki tanesiyle görüsürüm onlarda birisi benim okul arkadasim digeride aile dostumuz onlarda aramadan asla gelmezler önce arayip müsait olup olmadigimi sorarlar eger müsait degilsem kibarca söylerim
    ama sizin bahsettiginiz seylere asla tahammülüm olamaz