Soru....IKEA ürünlerinden memnun kaldınız mı?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve DERXIXNDENXIXZ tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

5 Ocak 2008
    Konu Sahibi : DERXIXNDENXIXZ
  1. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar,
    Ağustos'ta düğünüm var ve yatak odası takımı beğenemiyorum...Ikea'nın yatak odası seçenekleri ise tam tarzım fakat sağlamlığından şüpheliyim. Eğer aramızda bu markanın ürünlerini kullanmış arkadaşlar varsa memnunlar mı öğrenmek isterim.

2. 5 Ocak 2008
  3. sirin melek

sirin melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    IKEA kaliteli ürünler satıyo diye biliyorum...ama öyle mobilya filan almadım :))

4. 5 Ocak 2008
  5. ferday

ferday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben de mobilyasını sadece reklemda gördüm.Hiç kullanmışlığım yok.ama bildiğim kadarıyla kaliteli ve rahat taşınabilir ürünleri var.

6. 5 Ocak 2008
  7. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    mobilya olarak almadım ama geçen yıl beyaz orta sehpa almıştım.gayet sağlam çıktı.üstelikte aynı sehpa istikbalde 200 ytl idi ben IKEA dan 35 ytl ye aldım.gayet memnunum

8. 5 Ocak 2008
  9. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    Ben kullaniyorum ve cok memnunum canim ..cok kaliteli tavsiye ederim yerimseniben

10. 5 Ocak 2008
  11. DERXIXNDENXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben de salonum için büyük bir kitaplık aldım kullanan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerineydi...banyo etajeri, ayna, mutfak ekipmanlarımı da burdan seçtim...bu tür ürünler de ikea hem çok uygum fiyatlı hem de çok zevkli bir koleksiyona sahip ama sanki ana mobilyalarının dayanıklılık sorunu olabilir diye şüphelendim. bu yüzden danıştım sizlere de...teşekkürler hanımlar...

12. 5 Ocak 2008
  13. ayxsxel

ayxsxel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    IKEA ürünlerinin yatak gardolap tarzı montaj gerektiren mobilyalarından uzak durmanızı tavsiye ederim.Çünkü 2.kez montaj gerekirse yandınız.ama sehpa basit kitaplıklar vs gibi şeylerde problem olmaz.ev aksesuarlarında zaten tartışmasız gayet iddialı ve guzel.ısrarla soyluyorum büyük mobilyalarda aman uzak durun..

14. 5 Ocak 2008
  15. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben birçok ürününü kullanıyorum ve çok memnunum , hem zevkime uygun hem fiyatı diğer markalara kıyasla çok uygun hem de sağlam.

16. 5 Ocak 2008
  17. ozlemoztepe

ozlemoztepe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayşel arkadaşım neden 2. montajda sorun cıkartır dedin anlayamadım bende gardrop ve mutfağı ikeayaya yaptırmayı dusunuyorum ama dediklerin kafamı karıştırdı bi nedeni vardır mutlaka neden yazmadın? mrk ettim

18. 5 Ocak 2008
  19. DERXIXNDENXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    özlemcim ben de aysel arkadaşın bahsettiği konularda şüphelenmiştim zaten. özellikle yatak odası ürünlerinde gardrop kapaklarını açıp kapadığımda dayanıklı olmayabileceğini hissettim. Eşimin mesleği dolayısıyla çok tayin göreceğiz ve acaba taşınmalarımızda kaput olur mu diye satın almaktan çekindim...fakat bazı arkadaşlar da gayet memnun kalmışlar...aslında ürettikleri ürünler dizayn olarak çok güzeller...bayılıyorum mağazasında dolaşmaya ama satın almadan önce iyi araştırmak gerekiyor işte...