Soru Küpü / KANAL 1

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Halikarnas tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Halikarnas
  1. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198

Soru küpü

22 Haziran 2009, Pazartesi 19:00'da

Ödüllü yarışma programı Kelime Oyunu ile yarışma tutkunlarını ekrana bağlayan Kanal 1, yaz dönemine yine heyecanın doruğa çıkacağı çok kaliteli bir yarışma programı ile giriyor.

Mert Yavuzcan’ın sunacağı Soru Küpü kimi zaman zekice, kimi zaman komik, kimi zaman da garip kategorileri ile izleyenleri düşündürecek, şaşırtacak ve eğlendirecek.

Programda her gün iki yarışmacı, altı sütun ve beş satırdan oluşan panodaki kategorilerden birini seçecek ve bu iki kategorinin kesişme noktalarında beliren sorular cevaplanacak. Panodaki soruların tamamı cevaplandırıldıktan sonra, en yüksek puanı alan yarışmacı günün birincisi ve yarışmanın günlük para ödülünün sahibi olacak. Bu noktada, kazanan yarışmacıya yarışmaya devam etmek isteyip istemediği sorulacak, devam etmesi durumunda yarışmacı ertesi günlerde de gelerek para ödülünü yükseltebilecek. Yarışmacının devam etmek istemesi durumunda, yarışmacı günün ödülünü alarak Soru Küpü'ne veda edecek. Yarışmanın sonunda kaybedenler de evlerine elleri boş gönderilmeyecek, onlara da küçük teselli armağanları verilecek.

Soru Küpü, Mert Yavuzcan’ın sunumuyla 22 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 19.00’da Kanal 1 ekranlarında.

2. 25 Haziran 2009
  3. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar burdan online yarışmaya varmısınız?

4. 25 Haziran 2009
  5. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    pınar altuğ

6. 29 Haziran 2010
  7. theLastExit

theLastExit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mert Yavuzcan şu anda caferuj.com.tr nin yarışmasında. Kendisiyle birlikte yemek yapma şansını yakalamak için yarışmaya tıklamak gerekiyor. Sanırım atv de falan da yayınlanacakmış. Kesin süper bir mutfakta falan çekerler, tıkladım ama yüzüncü tık olmayı becermek zor görünüyor.