Soru....L şeklindeki cama fon perdesi nasıl olabilir?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve simla03 tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : simla03
  1. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili arkadaşlarım o kadar güzel fikirler veriyorsunuz ki bir zahmet bana da yardımcı olsanız da şu sıkıntıdan kurtulsam sorunum şu;yeni bir eve taşındım ama salonumun camı L şeklinde hatta L de değil şöyle tarif deyim 3 metre cam köşe dönerek 1.5 metrelik bir cam, tekrar bir köşe dönerek balkon kapısının da olduğu 2 metrelik bir cam daha. 3 ve 1.5 metrelik cam kesintisiz devam ediyor ikinci köşe ise duvar ile dönmüş yani bu kısımda ayrı bir perde yapabiliriz ama diğer kısım birleşik olacak mecburen (çok mu karışık anlattım) ben buraya nasıl şık bir perde yapabilirim yani fon perdesi nasıl konacak cam L şeklinde ve kesintisiz olunca fon nasıl yapılabilir şimdilik eski evden getirdiğim tül perdelerimi ve güneşlikleri taktım işin içinden de çıkamadım yardımcı olrsanız çok mutlu olacağımkafamçokkarıştı

2. 1 Kasım 2008
  3. FirstLady

FirstLady ÇiLeK Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    canım çok karışık anlatmışsın. aslında resim eklesen daha iyi olurdu.

4. 1 Kasım 2008
  5. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın canım çok karışık anlatmışım daha sonra resim ekleyeceğim asıl sormak istediğim L şeklinde bir cama fon perdesi yapılabilirmiydi a.s.ya da salona yakışır nasıl bir perde olabilir:eek:

6. 1 Kasım 2008
  7. nelke

nelke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam,
    Sanırım ben anladım nasıl olduğunu salonunun.İnternetten iki farklı resim buldum umarım beğenirsin sana bir fikir olur..Zaten başka alternatif yok sanırım.Ya sadece iki başa ekleyeceksin yada hem başlara hemde ortaya iki tane.

Ama resim ekleyemiyorum nasıl ekleyeceğimi anlatırsa birisi eklerim hemen :d:çok üzgünüm:

8. 2 Kasım 2008
  9. FirstLady

FirstLady ÇiLeK Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    canım şimdi anladım sadece L şeklini soruyorsun. evet benim penceremde L şeklinde. onun için dikkatimi çekti. evet fon perdesi uygulayan komşularım var. çokta şık duruyor. bir komşum krem rengini kullanmış. benim ilgimi çekti. görünüşü çok güzel. perdecilerle konuş. onlar daha güzel fikir verir sanırım.