Soru....Sizce hangisi?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve Adesss tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Adesss
  1. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    a.s.a.s.kızlar evimin banyosunda küvet vs yok şimdi karar veremedim banyom fazla büyük degil duşakabinmi yaptırsam yada küvetli kabin mi kızlar siz ne kullanıyosunuz sizce hangisi.birde banyo dolabıda yaptırcam .önerilerinizi bekliyorum canlarım.:1hug::1hug:

2. 15 Eylül 2008
  3. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hem annemin evinde hemde kısmet olursa benim oturacağım evde türk hamamı diye geçen küvetler var ondan yaptırdık ve yaptırıyoruz duşakabinli çok hoş oluyor
    ama banyon küçük mü bilemediğim için çok yardımcı olamayacağım foto makinemi bulursam resimlerim yerimseniben

4. 15 Eylül 2008
  5. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım banyom büyük degil bende resmini koymayı düşünüyorum eger arkadaşalr ilgilenirse ona göre.senin resimleride bekliyorum:dance::dance:

6. 15 Eylül 2008
  7. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım banyomda fazla buyuk degıl.
    evlendıgımız sene duş teknesı ve hanı o çok şıkduran yere kadar düz camdan duşakabın yaptırmıstık.
    2 ay once hem duz camın kullanımı çok zor oldugundan hemde alttan su kacırdıgı ıcın kaldırdık attık.
    onun yerıne 90x90 küvet ve bu<lu camdan dusakabın koydurduk cok sık oldu.çekebılırsem yarın atarım foto canım.eger dusakabın yaptıracaksan sakın duz cam yaptırma.temızlıgı cok zor helede calısan ınsan ıcın.sureklı su lekesı oluyo camda.hele yazın gunde 1 den fazla dusa gırıldıgı ıcın cam hem kırlı oluyo.her dustan sonra camı yarım saat sılmek lazım.asla tavsıye etmıyorum

8. 16 Eylül 2008
  9. AyIşığı

AyIşığı Guest

canım banyon büyük değil madem, küvetsiz duşakabin yaptır bence. bunun daha dolabı, tuvaleti var.. ayrı değilse banyonla tabi. yer tasarrufu yap ki güzel donatasın.. kendimden biliyorum çünkü. çok güzel desenli camlar var onlardan taktırırsın.. yine de sen bilirsin tabi...

10. 16 Eylül 2008
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

valla ben senin yerinde olsam şu tarz bişey yaptırırdım. küçük banyolara bunlar çok ideal oluyo.

12. 16 Eylül 2008
  13. icedream

icedream anasının kuzucukları Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    duş kabin çok rahat arkadaşım... tabii buzlu cam olanı....yer fayanslarından küvet gibi ayırırsan daha dayanıklı oluyor...hazır olanlar zamanla deforme olabiliyor diye biliyorum ...kolay gelsin

14. 16 Eylül 2008
  15. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım teşekkür ederim önerilerin icin resimlerini bekliyorum.ben büyük bi ihtimal köşe olarak yaptırıcam cunki hemen yanına camaşır makinesine yer lazım.bide düz duşakabn degilde küvetli istiyorum.:teytey::teytey:

16. 16 Eylül 2008
  17. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım banyom da şuan klozet var ama kullanılmıyo ayrıyetten banyonun dışında yanda norml tualet var bunu kullanıyoruz.eşimde klozeti cıkaralım yer acılsın diyo gercektende onu cıkarmazsak kücück bi alan kalıyo.

18. 16 Eylül 2008
  19. bet@

bet@ just love~~ Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    canım klozeti cıkarmayı düşünmeyin bence cunku ALLAH korusun eşinin ya da senin saglıgına bişey olur diğer tuvalete gitmekte cok zorlanırsınız