Soru....Uyum Diye Diye

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve ALariSS tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ALariSS
  1. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Renkler Konusunda Takintim Var Galiba.. Banyo Ve Tuvaletimin Her şeyi Pembe.. Hatta Abarttim Sabunlarin Bile Pembe Harici Diğerlerini Kaldirdim Gözönünden....

Misafir Odasi Hiç Değilse Iki Renk.... Krem Ve Kahve... Ondada Her Obje Ayni Renk.. Tablosu Bile....

Ama Sorunoturma Odasi... Basit Bir Oda Olacak...
    Duvarlar Kavuniçimsi Bir Renge Boyali... Ama Içine Ne Gider Kararsizim... Yardimci Olurmusunuz... Gerçi Odam Küçük... Anca Iki çekyat Bi Tv Alacak Düzeyde Ama.....

Arti Diğer Bir Sorun Boş Bir Odam Kaliyor Geriye... Bir Duvari Boydan Gömme Dolapli... Orayi şu An Için Döşecekgücüm Yok.. çocuk Odasi Olarak Düşünülmüş Ama çocukta Yok :) Bi Fikir Verin Boş Dursa Kötümü Olur...

2. 4 Haziran 2008
  3. hatay-yozgat

hatay-yozgat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    küçük odayı bi ilginçlik olsun diye şark odası yap bence. hatta küçük odaya kanepe koyarsan eğer o dolaplı odayı şark odası yapabilirsin. ben bayılırım şark odasına.
    sadece fikir olsun diye söylüyorum

4. 4 Haziran 2008
  5. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ikiside cazip... rahat rahat ütü ... çamaşırlar orda falan durur....
    şark odasıda çok hoş.... yer minderleri falan olabilir... eski bir kilim vs vs.... balkonuda var... kızlarr saolun yaaa....

6. 4 Haziran 2008
  7. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Keşke benimde olsa boş odam.
    Bence ıvır zıvır koy...

8. 4 Haziran 2008
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    orayada at bi kanepe, ola ki bi acil durum olur bi aksilik olur en azında yatacak ayrı bi oda olur yada oturacak ayrı bi yer olur. hem ütü masanda falan durur orda.

10. 4 Haziran 2008
  11. YARENn

YARENn ZzUuZzUuMmMm ♥ ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde takıntım var :)sırnaşık şey
    benim banyomda pembe.. mutfak herşey lila ( halısından tülüne makarna süzgecinden çaydanlığa kaşıklar tabaklar tuzluklar havlular herşeyy herşeyyytatlicadiarzu )
    benimde oturma odam küçük 2 kanepe ve tv koyduk çok şirin oldu.bence 2 kanepe en iyisi canım . kavuniçi duvarlara fıstık yeşili kanepelerde hoş olur bence.
    boş odayada ıvır zıvır koyarsın.ütü odası yaparsın sengözlerimebaksanab

12. 5 Haziran 2008
  13. *fxixndxixk*

*fxixndxixk* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bi resimde görseydimm yorum yapıcaktım ama hayal edemedim yorum yapamıyom:S:S:S::S

14. 5 Haziran 2008
  15. asistan27

asistan27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    alariscim bence oturma odan için kavuniçi duvarlara kahve tonlu çekyat olabilir mürdün yada bordo ama klasik tiplerden değil, ayrıca oturma odası en çok kullanılan yer olduğundan çekyatlarının çabuk kirlenme ihtimalini düşünerek seçmelisin renklerini. boş odaya gelince bence orada ütü yapabilirsin çamaşır telini koyup kurutabilirsin çamaşırlarını ıvır zıvır koyarsın ve emin ol öyle boş odam olması için bende neler vermezdim maalesef benim 2 oda bir salon evim duvarlarım fıstık yeşili benim oturma odam kahverengi koltuklar, salonumda lila mürdün karışımlı koltuklarım,duvarlar önce boyandığı için mobilyalar sonraya kalmıştı uyum sorunu bizdede çok oldu ne uyardıki fıstık yeşiline bizde mecbur aldık zamanda dardı düğünde ama görenler çok beğeniyor çok uymuş diyorlar

16. 5 Haziran 2008
  17. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok Teşekkürler... Haklisin Koyu Renk Olmali Dediğin Gibi... çünkü En çok Kullanilan Mekan.. Misafir Odamda Herşey Krem Rengi Daha Düğün Olmadan... Sandalyeler Leke Oldu... Pişmanda Olmadim Değil Hani.. Bi Misafir Gelse Büyük Ihtimal Diken üstünde Oturcam Bişey Döküldü Diye... Resimlere Gelince Daha Tam Tamamlanmadi... Tülü Falan Fotosunu Koyarim Canim

18. 5 Haziran 2008
  19. *fxixndxixk*

*fxixndxixk* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım sabırsızlıkla ersimleri bekliyorum...evin çok güzel die tahmin ediyorumm..güzelliği tahmin ettim de soruna yorum yapamadım:KK70::KK70::KK70: