Soru....Yemek odası,yatak odası,oturma grubunu nereden aldınız?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve dirim tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : dirim
  1. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    Slm kızlar, bi türlü karar veremiyorum ya.casa yada lazzoni hoşuma gidiyo ama fiyatlarını bilmiyorum.
    Siz nerden,ne kadara aldınız?memnunmusunuz?CADIARZU
    Hadi paylaşalımmmmmmmmmm

2. 19 Ağustos 2008
  3. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Zebrano'nun Kezman modelini beğenmiştik.Fakat köşe takımı olduğu için kullanışlı olup olmadığı düşündürüyordu.Köşeliye 4500 teklisine 1250 fiyat vermişlerdi yanılmıyorsam.İnternette bir italyan firmasından o modelin 2 üçlü 1 tekli olan bir modelini bulup iyi bir mobilyacıya götürdük.İstanbulda yaptırtıyorlarmış.Şahane bişey geldi.Tv ünitesi ve yemek odası ve yatak odasını da ordan aldık.Ankara mobilya.Evimizde çok mutluyuz şuan.Tam hayalimizdeki gibi oldu.Bence Zebrano Lazzoni gibi firmalardansa aynı modelleri iyi bir mobilyacıya yaptırtabilirsiniz.İyi bir mobilyacı bulduğunuzda çok daha iyisini yapabilir.Tabi koltuk için söylüyorum

4. 19 Ağustos 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ben de ipekten yemek odamı,oturma odamı,misafir grubumu aldım..
    çok da memnunum..
    yatak odamıda bulunduğumuz şehirdeki bir mobilya mağazasından aldık..ahşap ve çok beğendiğimiz bir modeldi..

6. 19 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Ben maskoya(istanbul-ikitelli) gittim, tüm siteyi dolaştim sevdiklerimi ve bütçeme uygun olani aldim

8. 19 Ağustos 2008
  9. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Fiyat olarak daha uyguna yapıyorlar.Aynı koltuğu daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz yani.Köşe takımına 4500 teklisine 1250 fiyat vermişlerdi.Biz iki tane üçlü 1 tekli ve bir pufu 3500e yaptırdık.Kesinlikle çok güzel oldu.Mobilya dekorasyon sitelerinden çok güzel modeller bulabilirsiniz

10. 19 Ağustos 2008
  11. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ümraniye modokoda isim verilebilirmi bilmiyorum ama ordan bi mağazadan almıştım yemek odamı salon takımımı çok memnunum tv ünitesini aynı yere kendimiz çizdik verdik yaptılar fiyatıda uçuk değildi cebimize göreydi
    yatak odamı tepe mobilyadan aldım kadıköydeki ama getirip kurarken kapımıza çarpıp iz bırakmışlardı gıcık omuştum birde yatağımın kenarları deriydi sürtmüşler köşesi hala soyulmuş gibi minikte olsa insdan istemiyor
    bence bunlara dikkat edilmeli

12. 19 Ağustos 2008
  13. ozicelcius

ozicelcius üçüzlerime kavuştum.:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben yatak odamı lazzonıden,yemek odamı ve salon takımımı enne den,tv ünitemi casadan aldım...22.400 liraya mal oldu oturma odası içinde daha günlük kullanıma uygun basit bişeyler secicem...ama bende SCHATZİ ye katılıyorum ....cok pahalılar ve aynısı yapılabilir ama ben aşkıma söz geciremedim,bir kez evleniyoruz, kendi evimiz,iyisi olsundu savunması.....

14. 19 Ağustos 2008
  15. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    Bayağı bi fiyat farkı var, canım 1 ay sürüyor mu yaptırmak?casanın modelleri bana farklı geliyor,ama dediğin gibi uygun değil fiyatları,yaptırmak mantıklıda güvenilir biri olcak....
    Kızlar hadi paylaşalım..
    Bide yemek odasını siyah mı aldınız,tozu belli ediyo diyolar ama güzel duruyo

16. 19 Ağustos 2008
  17. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yatak odam kelebek, yemek odam tepe mobilya, oturma grubum alfemoydu.
    İki sene oldu ve çok memnunum.a.s

18. 19 Ağustos 2008
  19. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    yatak odası+yemek odası+salon takımı+tv ünitesi=22.400
    Canım peşin mi yoksa taksitli mi?Bu arada tv ünitesi benimde çok hoşuma gidiyo.Güle güle kullan canım