Sorularnz yantlamak sterm

Konusu 'Mutfak Püf Noktaları' forumundadır ve Fountain tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar ılkokuldan berı yemek yapıyorum dogal olarak tecrubelerım artttı hemen hemen hıc bırsey sormaz kıtaplara bıle bakmaz hale geldım m puf noktaları falan derken bılgıler paylasarak cogalır eger bılıyosam sorularınızı ynıtlamak ısterım bılgınıze....hepınıze sevgıler)))))olursa bende sızlere sorarım tabıkı oğrenecek cok sey vardır

2. 2 Haziran 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ee sorayım bari:))
    ya ben poğaça yapıyorum ama nedense poğaçalrım sararıyor.((neden olur bu...ya herkesin koyduğu malzemeyi koyuyorum ama olmuyor.(( undan olurmu böyle şeyler.yada neden olur.beyaz un kullanıyorum

4. 2 Haziran 2009
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    kalıtesız unlardan oyle oluyo ben pastalık un alırım etkısı cok yagı bıle var pasta ıcın yapacaksak ıyısı olsun yoksa yapmam üzerıne yumurta surunce kızarır sararmıs derken ne kastetdın yazarsan eger bıde orta derecede pısır hamuru katı yapınca olabıır kulak memesı yumusaklıgında olsun yumurtanında sadece sarısını sur

6. 2 Haziran 2009
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    beyaz olmuyor..içi sarımsı oluyor..kulak mesesi kıvamında.yumurtanın sarısını süğrüyorum sadece..belkide undan.(

8. 9 Haziran 2009
  9. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    nesrincim yumurtanın sarısı eğer çok sarıysa oda sarartıyor ve bence bu güzel bişey