sorum biraz özel ama merak iştee !!!.....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asya23 tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr ben çok yazdım bebeğim bu ayda olmadığına dair maalesef bebeği tutturamadık bu gecen ayda....sorum biraz özel ama benm adet tarihlerm 21mart,21nisan,22mayıs ve bugunde ayın 28 i yani bu tarihlerde bebiş için çalışmalara başlasak olmazmı yanii internette 2-8haziran diyor ama gecen ayda tam günlere uyarak ilişkide bulunmuştm olmadı :çok üzgünüm: bu kez artık yumurtlama tarihi falan dinlemiycemmm :1rolleyes::eek:

2. 29 Mayıs 2008
  3. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    canim sat tarihine gore ayarlama yapan siteler var,
    ovülasyon tarihlerinin cikar ona göre denersin yine

4. 29 Mayıs 2008
  5. tutuile

tutuile Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence bırak tarih saat ayarlamayı ne zaman yaparsan yap zaten o tutacagı varsa tutar böyleliklede kendini kasmamış olursun

6. 29 Mayıs 2008
  7. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt yaa artık bende dikkat etmiycem eşim inanmıyor zaten diyorum 2-8 haziran arasıymış inanmıyorum öyle şeylere diyor olucağı varsa olur diyor ama iştee aman belki kesin olur diyerek tarihlere takıyoruzz bu kez dikkat etmiycem adetim bitti iştee artık her tarihte olabilirr yanii gecen ay tam yumurtlama tarihleriydi olmadı bencede onla pek ilgisi yokk hem bu kezz daha kendime sıkıntı yapmıycam !!!....

8. 29 Mayıs 2008
  9. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede sıkıntı yapma güzelim ben bebeğime hamile kalabilmek iççin beş ay o hesaplara uydum ama olmadı 6 . aydada aman ne tarihibe deim olursa olu olmazsa olmaz allahın elinde deim o ay hamile kalmıştım ayrıca stres en kötü düşmanı hamile kalmanın stresten kuruntulardan kafanı boşalt bak o zman nasıl olacak

10. 29 Mayıs 2008
  11. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm herkesin yumurtlama tarihi değişiyo kimi erken kimi gec sen şimdiden basla inşallah olur cnm

12. 29 Mayıs 2008
  13. bennu beyzam

bennu beyzam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hastanede yumurta takibi yaptırıp yumurtanın oluşup oluşmamasına bakabilir olgunlaşmışsa ilişkiyi denersen daha iyi olur
    eczanelerde satılan lh kitleri var bu olgunlaşan yumurtanın çatladığı zamanı gösteriyor bunuda kullanabilirsin
    veya ısı takibi yapıp ısının yüksek olduğu bir zamanda ilişki denersen daha iyi olur ben dr git yumurta rtakibi yaptır böyla evde oturarak bebek sahibi olmayı beklemek yanlış ne kadar erken başvurursan hastaneye okadar erken bebişine kavuşursun ben her yolu denedim olmadı yumurta takibi ile hamile kaldım herkesede öneriyorum önce hormonlarıma baktırdım saonra yumurtalılkarıma

14. 29 Mayıs 2008
  15. axgxlxixycamama

axgxlxixycamama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bitanem bak sana ne diycem; bebek için en önemlisi, bebek için beraber olma. Stres en büyük düşmanınolsun yani. Kaldı ki yumurtlama tarihi dışında hamile kalan yüzlerce kadın var. Spermin kadın vicudunda 72 saat geçerliliği varmış. Yani 3 gün yaşayabiliyor. 3 günde bir birlikte olmak bu durumda en mantıklısı. Tabiki yumurtlama tarihini öneme al. Ne demek istedim anladın sanırım.:asigim:

16. 29 Mayıs 2008
  17. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende önümüzdeki Ay Dr. Gideceğim Bi Sorayim Bakalim Yumurtlama Takibine Gerek Varmi Yoksa Biraz Dahami Beklesem Acaba Ilk Bebeğimi Korunmayi Biraktiktan 7 Ay Sonra Kendi Kkendime Hamile Kalmiştim

18. 29 Mayıs 2008
  19. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ya ben aczanelerde o testlerden bulamadım ovülasyon testi yani !!..bende takmıycam artık burdada çok kez okudum stres engelliyor diye birde o tahihlere bağlı kalırsak önerdiği o günler 5 günlük bi süre ama benm yumurtlamam belki çok önce belkide geç oluyor gerçi 31 günde düzenli oluyr adetlerim hiç şaşmıyor buda sağlıklı yumurtlağımı göstermezmi??