Sorumsuz kocaaaaaaaaaa

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Mrb kızlar 6 aylık evliyim ve eşimle sorunum var
    işyerinde aylık fatura konturolleri yapması gerekıyordu 2ay önce yaptığında şubelerin en iyisiydi aradan 2ay gectı ve 4,5 milyar açık cıkardı ne yapıvağımı bılmıyourm çok umursamaz ben 1,2 hafta öncesinden söylediğimde bana başıma böl. Müdürü kesildin demiş terslemişdi benım dediğimde kontrol etseydı böle olmayacaktı ve maadı olarak çok zor durumdayken bu parayı ödemek zoruma gıdıyor eşimi nasıl değişitiririm bilmiyourm ama işten çık başka iş bul dediğimde işini kayırmıştı şimdi ise çıkıcam dıyor
    umursamaz sorumsuz bırısı işte elk faturasını bıle ben bugun yatır demezsem yatırmaz son gününü bekler yada günü gecer öle yetırırı
    ben borcuna saağdık bı insanım borcum olduğunda asla uyuyama ama
    o mışıl mışıl uyur
    düğünü bile ben ailemle yaptım onun ailesi hiç bişeye karışmadı bıle sözde erkek evi severek evlendik ama böle olduğnu bılmıyodum
    ne ypıcam onu hiç bilmiyourm ban bukonuda yardımcı olun nolur bu hep bölemı gıdıcek ben yoruldum evin butun yükü bende herseyı düşünmekten kendime fırsat bulamıyorum kafayı yemöek üzereyı bekarken böle deyuıldım ben bekar olmak istiyoumr kaldıramıyorum
    artık bukadra yükü çekmek tekbaşına çok zor bee
    nolur bana bı akıl verinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2. 5 Mart 2009
  3. xderinx

xderinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bu konuda fikir vermek gerçekten büyük sorumluluk ister ama tabi ortada büyük bi sorumsuzluk var ve bu gerçekten dayanması zor bir durum.evlenmeden önce ne kadar tanıdınız birbirinizi ?

4. 5 Mart 2009
  5. milat

milat yaşıyorum Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    113
    böyle oldğunu bilmiyordm demişsiniz,ama aslında bence biliyordunuz böyle olduğunu,sadece "evlenince DEĞİŞİR" diye düşündünüz..yoksa evlilk aefesinde,eşya alımında (aileniz eşyaları almış) onun sorumsuzluğunu açık bi şekilde görmüşsünüzdür..o zaman bi şeylere dur demeniz gerekirdi bence,şimdi değil..Allah kolaylık versin..

6. 5 Mart 2009
  7. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    153
    bence düzelmez canım.. esin..
    yarın colugu cocugu olunca böyle umursamaz olması daha cok canını yakacak..
    en iyi kararı sen vereceksin
    ama n'olursa olsun ekmek kapısını önemsemeyip havaya 4-5 milyar atan insanın
    yarın cocuklarına faydalı olacagına inanamıyorum..

8. 5 Mart 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    eşiniz bu açığı nasıl vermiş peki; az bir para değil sonuçta.

aklıma ilk gelen, eğer yanlış işler varsa ortada; yarın öbür gün eşi olarak sizde suçlu durumda görünürsünüz. açığı nasıl verdiğini öğrenmeye çalışın bence

ne olursa olsun, çok büyük bir sorumsuzluk.
    ben kolay kolay yutmazdım herhalde.

10. 5 Mart 2009
  11. minis

minis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    7sinde ne ise 70nde de o olur bence düzeleceğini sanmıyorum.Allah yardımcın olsun

12. 5 Mart 2009
  13. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    valla evlilikte herşey bir yere kadar çekilebilir ama sorumsuz bir koca asla çekilmez..:kahve:

14. 5 Mart 2009
  15. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    karakteri , kişiliği bu tatlım anlaşılan
    belliki umursamaz hayata karşı..
    ya neden böyle oluyor.. dikkat ettiysen çoğu evliliklerde böyledir
    bir iyiye bir kötü düşer derler..
    yani kötüden kasıt şu.. çifler hep birbirlerini tamamlıyor..
    birisi vurdumduymazsa diğeri çok ilgili alakalı titiz
    birisi güldürmeyi seviyorsa diğeri gülmeyi seven..
    birisi tutumluysa diğeri pohpohçu..
    .
    .
    .
    uzarda uzar bu liste. demek istediğim bu durum sadece sizin ilişkinizde değil.
    bir çok ilişkide gözlemledim ben:nazar:

16. 5 Mart 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Evlenmeden 4 yıl çıktık asker yolu bıle bekledım ancak onun bu umursamaz tavırları vardıda tabı işin içine girmeden bu derece bılemzdım şimdi ise sen ne dersen haklısın senın sözünü dinlemelıydım diyor gögsüme yatıp ağlıyor pişman bılıyorum ama elimden geleln bişey yok acık ta şöle çıkıyor kızlar faturalar kaybolduğu zaman 4,5 mılyar fatura açık çıkıyor ee bunuda kim odeyecek sözde şube müdürü olab benım salak kocam

18. 5 Mart 2009
  19. BezBebek

BezBebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimde öyle, işinde değil işinde gayet titiz, fakat ev faturalarını ben hatırlatıyorum öyle gidiyor yatiriyor. bizde ilk evlendigimzde 'ben sana demistim' durumuna çok düştük. ama artık bir orta yol bulduk herhalde be bilim bu tür şeylerden dolayı tartışmıyoruz. yoksa ben mi alıştım bilmiyorum. zamanla ögreniyorlar sanirim dörtdörtlük olmasada çok rahatsız edici de olmuyor. zamanla öğrenir diye düşünüyorum