Sorun Azosperm , Çok Korkuyorum.

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve boniibon tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : boniibon
  1. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar. benim eşim azosperm ürolog direkt tüp bebek dedi. şu an tek düşüncem ya hiç bulunamazsa öyle korkuyorum ki anlatamam. tamam diyorum bebk olmama düşüncesine alıştırıyorum herşey iiii. ama şu doktor hastane konusu olunca tekrar başlıyo stress. hani isan gerçeklerden kaçar ya aynen öyle.ne zormuş bu işler yaşamayan bilemez. çooooooooooooooooooooook üzülüyorum buna. ya yoksa bilmediğimiz tanımadığımız illere gideceğiz oralardan nasıl döneceğiz........

2. 9 Haziran 2009
  3. leyl

leyl Kulluğum Sultanlığımdır Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kadar yıpratma kendini tabiki kolay bir durum değil fakat tıp çok ilerledi tüp bebeğin başarı oranı çok yüksek doktor ve hastane konusunda bu forumdan çok bilgi alacağına eminim,bize de doktor tüpbebek yaptırın dedi ama bizim sayı az olsa da eşim varikosel ameliyatı olduğundan 1yıl bekleyip olmazsa tüpe geçeriz diyoruz.siz de beslenmenize dikkat edin stres yapmayın ve bir doktorla yetinmeyin,Allah yardımcınız olsun

4. 10 Haziran 2009
  5. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşk canım umarım herşey iii gider araştırma aşamasındayım şuan.