Sorun bende galiba

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tsambikos tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : tsambikos
  1. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Unıversıtede 4 yıllık arkadaslıgım wardı benden bı ust donemdı 3 yıl boyunca cok ıyı gıdıyodu ta kı son yıla gelınceye kadar…o atandı bana hadı evlenelım demeye basladı.aılem onu ıstemıyodu cunku aıle olarak bıze uymadıgını dusunuyorlardı ve benım memlektımden uzak bı yede gelın olmamı ıstemıyorlardı.aılem bana bı yandan o bı yandan baskı yapmaya basladı sureklı depresıf haldeydım o sırada baksa bı meslektasım bana ılgı duyyodu.artık sevgımın azaldıgından mı her gun kavga etmemızden mı yoksa aılemın baskısından mı bılemıyorum onu meslektasımla aldattım ve aldattıgımı soyledım ayrıldık.

Onu unutamdım tekrar bır aray geldık ama bu sefer annesı onu aldattıgımı bıldıgı ıcın bana o kadar kotu davranıyodu kı kaldıramadım…sonsuza dek ayrıldık…

Aradan 2 yıl gectı nısanlandım..nısanlım bana asla onun kadar cok deger vermıyo sevgısını gostermıyo …gorucu usulu dıye fazla takmıyorum ama ablasıyla annesı bana hep kotu davranıyo.bana hıc deger vermedıler 10 ay boyunca gorumcem bı kez bıle arayıp sormadı sımdı dugun yaklasınca da gorumcelık taslamaya basladı.

evımız serıldı geldı yatagımda yattı kaynanam… bende gıttım kaynanamla konutsum yatagımda yattıgı ıcın gayet terbıyelı bı sekılde uzuldugumu soyledım.ertesı gun ben yanlarında yokken gorumcem anneme gelıp laf sokmus annem her seyı bılır ama ısteyınce yapar dıye.

Kızlar olaylar o kadar karıstı kı…eskı asrkadasımı yarı yolda bırakıp aldattıgım ıcın Allah bana ceza verıyo dıye dusunuyorum..hıc bı kayınvalıde adayım bana deger vermıyo anlamıyorum naptım da boyle oldu…

Su anda dugunumuze 5 gun war davetuyeler dagıtıldıı ve bız ayrıldık gıbı bısı

2. 14 Haziran 2009
  3. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    güzelim eger evlenmek içinden gelmiyorsa ve sevmiyorsan yol yakınken dönmen lazım diye düşünüyorum gerçi olayların içinde olan sensin şimdiki nişanlınla sorun sadece görümce kaynana faktörüyse önemli degil gibi ama nişanlınlada sorunların varsa bitir .. hakkında hayırlısı olsun ..

4. 14 Haziran 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    siz nişanlınızı seviyormusunuz yoksa eskisinde hala aklınız mı kaldı. onda biraz şüpheye düştüm.

6. 14 Haziran 2009
  7. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yok eskısını unutmadan nısan kararı almam asla

8. 14 Haziran 2009
  9. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ben Görücü usülü olduğu için fazla takmıyorum kısmına takıldım. Görücü usülü bile olsa bir elekrik almışsınızdır. Bence nişanlınızın soğuk davranması, onu yeterince ciddiye almadığınızı anlamış olmasından kaynaklanamazmı. Belki kayınvalideniz ve görümcenizde böyle hissetmiş olabilir. İçinize sinmiyorsa yol yakınken dönün.

10. 14 Haziran 2009
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    5 günün varmış iyi düşün ayrıca kaynana faktörü yüzünden ayrılmayı düşünme tam tersi daha sarıl ayrıca sana değer vermeyenlere sende vermezsin olur biter.nişanlınla mutlumusun gerisinin önemi yok

12. 14 Haziran 2009
  13. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    keske dedıgın gıbı olsa locacım ıster ıstemez aıleylede evlenıyomusun nısanlım arkamda olsa zaten dert bıle etmem ama ona da guvenemıyorum...

14. 14 Haziran 2009
  15. benim_adim_yar

benim_adim_yar Sensizlik cok zor... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bu sartlarda evlenmek bana pek mantikli gelmiyor...
    Ayrica "görücü usulu oldugu icin pek takmiyorum" da ne demek?! Cocuk oyuncagi mi bu, EVLILIK...
    Eger emin degilsen damat adayindan bence yakma adami da kendini de...
    Umarim sonradan "esime alisamadim, zaten kaygilarim vardi; gerceklesti korkularim" demezsin...
    Lütfen iyi düsün...pisman olacagin birsey yapma...
    Herseyden önce düsün bakalim; neden tereddüte düstün? Sonucta bastan emin olmasan bu yola girmezdin...seni kaygilandiran seyler neler tam olarak? Tamam bazi seyler yazmissin, ama bu hep mi böyleydi? Yoksa nisanlin sonradan mi degisti, ilgisizlesti?

16. 14 Haziran 2009
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    CADIARZUbak bu farklı işte demek nişanlına güvenemiyosun o zaman yol yakınken dön:a015:

18. 14 Haziran 2009
  19. bahar.bahar

bahar.bahar AŞK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kafanda soru işaretleri varsa asla evlenme