Sorun bende mi ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Glikoz tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Glikoz
  1. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu gün çocuklarıma bayram için kıyafet almaya gittik küçüğü anneme bıraktım alışveriş yaptık çocuklarla giy-çıkar zaman alıyor haliyle , yemek yedik , saçlarınıda kestirim diye kuaföre girdik nerdeyse bir saat bekledik
    ama çok sevinçliydim kuzularıma yeni ciciler almıştım saçlarını kestirip dışarda bişeler yemiş eğlenmiştikte taki eve gelene kadar kapıyı açar açmaz annemdeki tepki asık bir yüz ve sert bir ses tonuyla '' bi gitsen nezamana gelcen '' bende gülerek '' aynı bu saatte gelirdim dedim '' sölylene söylene mutfaga gitti içeri girdim hala söyleniyo '' anne ne oldu oğlum durmadımı '' dedim yok durmamış başı şişmiş ama abğırarak söylüyor bende sinirlendim burnumdan getirmesen rahat etmezdin zaten diye çıkıştım ama hep aynı şeyi yapıyor ve ben deli oluyorum çok geç te kalmadık ve oğlumda skin bi çocuktur karnı tok oldugu sürece ağlamaz yemekte seçmez
    ve annem hep böyledir yaptıgım hiç bir şeyi begenmez beni insan yerine koyup değerde vermiyor eşim bana karışmaz güvenir çünki ama annem asla sordum bu gün neden böyle yapıyorsun üzülüyorum diyecek oldum dinlemek istemedi lafları ağzıma tıkıştırdı resmen ama anlattım derdimi bu kez anlamıyorum kendimi ona hala ıspat edebilmiş değilim
    en son söyledigi şey se canımı çok acıttı yanına gittim anne özür dilerim küs olmak istemiyorum seninle dedim
    '2 UMURUMDA BİLE DEĞİL İSTERSEN KÜS HİİİİÇ KONUŞMA '' dedi

umurunda değilmiyşim beni hiç sevmiyormusun önemsemiyormusun diye sordum '' umurumda değilsin '' dedi

biraz zaman geçincede sanki bişey olmamış gibi o gün olanları anlatmeye başladı gelde delirme arkadaşlar sorun bendemi anlamıorum gerçekten annem heç böyle tutarsızdır ama ne yapsam begenmez benim yanımda hep başkalarını över onları metheder bana gelince bi pislikmişim gibi bakar dayanamıyorum artık ve ben 30 yaşında evli üç çocuk annesi biriyim hala kendimi anlatamıyorum bende varım insanım diyemiyorum bu beni çok üzüyor

2. 6 Aralık 2008
  3. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşin seni sevdikten sonra sana güvendikten sonra çok da dert etme canım...önyargıyla yaklaşmak istemiorm tanımam etmem kayınvalideni ama belki de o da gezmek istiyor seninle kimbilir afrası tafrası bu yüzden belkide..ben de erkek arkadaşıma kızdığım zaman o benim için ne kadar önemli de olsa onu ne kadar sevsem de onun canını acıtmak için umrumda değilsin derim..sonra sinirim geçince normale dönerim..belki kayınvaliden de böyledir..

4. 6 Aralık 2008
  5. canım anne annedir kandır candır.dayanacaksın.yuvan ayrıymış bir şey olmaz.al gönlünü bence haklısın ama anne işte akan sular durur anne deyince...keşke bir güzel hediye de annene alsaydın bayram için..

6. 6 Aralık 2008
  7. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kullancacagını bilsem alırdım ama şimdiye kadar aldıklarımı hiç üzerinde görmediğim için almadım

8. 6 Aralık 2008
  9. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    belki onunda tam sinirli olduğu bir ana geldi canım sana patladı ne dersin...
    birde anlayamadım annenmi?
    kayınvalidenmi?

10. 6 Aralık 2008
  11. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım annen belki kendini ters ifade ediyordur. Bir sinirle söylemiştir. Malesef bu tarz örnnkeler bende biiyorum. Çok acı ama annen idare ediceksin artık. Çocukların için bişeyler yapıp mutlu olmuşsun bunları düşün...

12. 6 Aralık 2008
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Çok acil durum olmadıkça çocuğunuzu bırakmayın o zaman...bir iyilik yapıcaksa insanın burnundan getirmesi hiçte hoş değil..Ayrıca o onun torunu siz kızısınız can kan yani...
    Bir annenin bu şekilde davranması hiç hoş değil çok saygısızca,örnek olması gerekirken bu şekilde davranması gerçekten garip.Çok kınadım ve ayıpladım açıkçası.

14. 6 Aralık 2008
  15. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    annem kayınvalidem asla öyle yapmaz ona bıraktıgım zaman ne aklım kalır nede gelince sıkıntı çekerim
    anneme bırakınca sorun çıkıyor 3 çocugum var 7-4-2 yaşlarında mecburen biyere giderken birini bırakmam gerekiyor üçüyle başedemiyorum ama çok sakin olmasına karşın annem sırf beni gittigime pişman etmek için bunu sürekli yapıyor biyere gitmesem evde işim olsada yapıyor '' durmadı ağladı , yemedi, heryeri karıştırdı '' bi alt katımda oturuyor ağlasa sesini duyar inerim ama sırf pişmen etmek için yapar

16. 6 Aralık 2008
  17. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bazı kişilerin karakterleri böyledir ben de bu tür insanları anlamam nedense...bağırırlar laf sayarlar yerden yere sokarlar sonra da hiç birşey yokmuş gibi davranırlar...

anneler nedense çocuklarına laf saymayı eleştirmeyi normal görürler.kırılacağımız akıllarına gelmez.

18. 6 Aralık 2008
  19. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman bırakma canım benim annem bana çocuğumu bırakınca tafra yapacaksa bir daha bırakmam.