sorun bendemi?

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve elfidaaa tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : elfidaaa
  1. elfidaaa

elfidaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 3.5 yaşında bir kızım ve 8 aylık bir oğlum var uykusuz geceler yorgunluk kızgınlık yalnızlık derken psikolojik olarak tam bir tranva geçiriyorum kızıma çok bağırıyorum çok yaramaz çok pişman oluyorum ama ardından yine bağırıyorum aralarının bu kadar az olması çok yıpratıyor insanı ama bende çok iyi ayarlayamıyorum sanırım bişeyleri kızımla fazla ilgilenemiyorum galiba oğlum henüz farkında değil bişeylerin onu besleyip uyutuyorum kızıma gelince bi çok problem yaşıyoruz onunla çok hırçın söz dinlemiyor sürekli ilgi onda olsun istiyor arkadaşlarıyla geçinemiyor falan filan kreşe göndereyim diyorum çokmu küçük onuda bilmiyorum birde uyku problemimiz var bazen gece 3 e kadar ayakta çok bunaldım arkadaşlar bende kızımda pek iyi değiliz bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum:gitme:

2. 25 Şubat 2010
  3. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım sana yardıma gelebilecek biri yokmu annen ve ya kayınvalden kardeşin gibi tek başına hele de böyle uykusuz falan çok zor oluyodur ALLAH yardımcın olsun

4. 25 Şubat 2010
  5. EKOBERO

EKOBERO paşam biyyyyyyy yaşında:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ALLAH yardımcın aynı şeyleri bende yasıyorum oglum dörtbuçuk yaşındaaltı aylık hamileyim ve oglumu tanıyamıyorum aynı deigin gibi hırçın yaramaz oldu lafımı dinlemiyo inatçı ben çok iyi degilim kusmalar filan kendime geldim şimdi onunla ilgileniyorum kreşe gidiyo pedagogla görüştüm normal oldugunu ve bizim için kuma ne demekse onun içinde kardeşin aynı oldugunu söyledi benim tavsiyem kreşe verebilirsin küçük degil bende üçbuçuk yaşında verdim hem senin için hemde onun için iyi gelecektir o okuldayken biraz dinlenirsin o gelincede onunla zaman geçirisin iyi olur bide bebege bakarken ondan yardım iste mutlaka bezini falan iste pudrasını iste eminim iyi gelir onuda kolay gelsin canım

6. 25 Şubat 2010
  7. EKOBERO

EKOBERO paşam biyyyyyyy yaşında:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide çocuklar ailenin panikledigini anlarlarsa telaşa kapılıp ya hırçın olurlarmış yada aşırı sevgi gösterirlermiş eşindende yardım iste canım sen ne kadar sakin ve dinlenmiş olursan çocuguna o kadar iyi bakarsın aynı maraton bizi bekliyo şimdi dogumdan önce nasılsa davranışlar çocuga kardeş geldikten sonrada aynı olursa iyi olu demişti pedagogumuz yardımcı olabildiysem ne mutlu