sorun benimle ilgili arkadaşlar lütfen yardım edin

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve EU2 tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

benim kırkım çıkmadan spiral taktırdım ve iki ay kanamam geldi bir ayda doğumdan sonra ki kanama.. yani doğumdan sonra 3 ay kanamam geldi.. sonra 15-20 güne bi adet olmaya başladım ve 10-15 gün arası adetim geliyor... doktora gittim spirali erken taktırdığın için rahim toparlanamadığından ve emzirdiğin için dedi... ama adetim gelmiyokende pembe akıntı geliyor... sizdede böyle olan var mı arkadaşlar????????

2. 21 Ağustos 2009
  3. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aa çok geçmiş olsun hiç duymadım böyle bişey.neden o kadar erken taktırdınki canım sende,çıkarttırsan geçmezmi acaba?iyileşince iyice sonra taktırsan???????

4. 21 Ağustos 2009
  5. narende

narende Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    spirail ile aynı şikayetleri yaşayan insanlar biliyorum.çıkart kurtulursun çıkartmadığın sürece şikayetlerin devam edecektir.

6. 21 Ağustos 2009
  7. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım ben de duydum böyle şeyler
    gittiğin dr kesilir bi süre sonra falan dedimi bi de başa dra git istersen

8. 22 Ağustos 2009
  9. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben 4 aydan sonra taktırdım spiralı ancak yınede ayda 15-20 gun kanama ve dayanılmayacak agrılarım oldu 1 bucuk ay zor dayandım..kontrole gıttıgımde ıltıhap oldugunu söyeldı doktor cıkartmamız lazım dedı..bende canıma minnet dedim ve cıkarttırdım..cıkarıldıktan sonra öyle bır rahatladımkı o acıyla nasıl yasıyormusum hayret..acıya alısmısım resmen..suan antıbıyotık tedavısı göruyorum rahmımde ıltıhap oldugu ıcın..bence dıkaktlı ol..kontrollerını düzenlı yaptır..sımdıde fellik fellik ne ıle korunsam dıye aranıyorum..yarasaydı iyiidi ama yaramadı malesef..