Sorun kendim:(

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve limoncello tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : limoncello
  1. limoncello

limoncello Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Meltem Hanım yurtdışında olduğum için düzenli psikolojık destek alamıyorum gerçekte buna ıhtıyacım varmı onuda bılmıyorum .

2 yıllık evliyim eşimi severek evlendım yani kendım buldum kendım evlendım hala çok seviyorum evlenmeden önce bir şeye kızdığımda hiç bişeyi tanımazdım şimdi bazen kızınca gene aynı şeyler olmaya başladı bıgun çekıp gitmekten herşeyı bırakmaktan çok korkuyorum çünkü onsuz bır hayatı düşünemıyorum aynı şekılde oda benı çok sevıyor bunu herşekılde bana hissettirıyor.ama sanırım problem bende yaptığı en ufak bır hatada hep öle yapıyormuş gibi geliyor en ufak bişeye hatalı olduğu konularda olmadığı konulardada çok fazla tepki veriyorum ve uzatıyorum sonra kriz geçirme evresine gelıyorum nerdeyse bayılıcak gibi oluyorum ağlama krizine giriyorum sonra gelip bana sarılıyor sakınleşiyorum kendımı çok sakınıyorum böyle davranmamak için çok çaba sarfediyorum ama oda bazen benım ustume gelınce ok yaydan çıkıyor ben sinirlenınce kendımı tanıyamıyorum napıcam ben çok mu kötü durumdayım :KK43:(
    ne söylese üstüme alınıyorum çok alınganım birlikte çalışıyoruz 24 saat yurtdışında bir aradayız bu çok zor biliyorum ama dediğim gibi sinirlendiğimde hep böyleyim çok kötü oluyorum..

2. 30 Haziran 2009
    Konu Sahibi : limoncello
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    MErhaba Limoncello, bir süre düzenli destek almanız doğru olacaktır. Bu sayede algınızı düzeltip öfkenizi yönetmeyi öğrenirsiniz.,
    Elbette ki ilk öneri yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurarak düzenli psikoterapi görmeniz bir süre. Eğer bu imkanınız yoksa, online terapiyi düşünebilirsiniz.