Sorun mu? Kapris mi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zakkumya tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zakkumya
  1. zakkumya

zakkumya Suskunum Sana!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Herkese merhaba öncelikle benim dert mi değil mi? Anlayamadığım bi sorum var? Bu konuda ki hemcinslerim olarak size danışmak istedim.Konuya gireyim hemen bugün daha doğrusu saat itabariyle dün ilişkimizin 6. yılını bitirip 7.yılına girdiğimizin yıl dönümüydü!! Bizim vatandaşla öğlen görüştük geldi gittik biyerlere neyse sohbet muhabbet ama hiç bir aktivite yok...Beyimiz aslında bilir böyle şeylere ne kdar önem verdiğimi aslında öle sevgililer günü filan değil sadece doğum günleri ve yıldönümümüz benim için önemlidir bundan önceki senelerdede pek birşey yapmazdı aslında ama sadece yıldönümü konusunda böyledir..Allah var doğum günümde filan yapara yani ama asıl sorun şu ya sonuçta 7 yıl olmuş değil mi? Be adam bişeyler yap...Bizim öyle konuşamadığımız birşey olmaz aramızda daha öncede kendisine dedim hani artık şu son 2 yıldır filan bi süpriz bi gönlümü okşucak şöyle tatlı şeyler yapmıyorsun...Monotanlaştık filan diye tabikide öle her Allah'ın günü istemiyorum çokta şıpılık şıpılık sevmem zaten ben öyle romantizim filan çok hoşlanmam ama insan senede bir istiyor böyle şeyler bende eve gelince kapris yaptım aradı açmadım filan sonra mesaj attım Herşey için teşekkür ederim gerçekten değişiklik oldu.Dedim ki kendileri aradı bende biraz abartarak kızındım şöle böyle bilmem ne kapadım sonra düşünmüş olacak ki aradı haklısın özürdilerim ama şu oldu bu oldu şöyleydi böyledi ama hala triplerdeyim...Sizce abarttımmı kapris mi yoksa senede birde olsa birşeyler yapması gerekmiyor mu? Tamam altıda olabilir onaltıda ama her bayanın ki ben son zamanlarda biraz kötü günler geçiriyorum hele ki böyle bir zamanda yapması gerkemiyormuydu ben mi yanlışım???

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
  2. 16 Ağustos 2010
  3. nil88ay

nil88ay MUTLU :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın ama erkeklerin geneli önemsemez böyle durumları..alışman gerek çok sıkıntı yapma.yani yapta abartma :KK66:

4. 16 Ağustos 2010
  5. perimsin

perimsin yakışıklı oğlum büyüyor... Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki gerekiyor...Yani en azından siz böyler şeylere önem verdiğinizi belli etmişsiniz ve paylaşılan o kadar yılın hatrı var.Benim nişanlım bu konularda aşırı titiz , gerektiğinden fazla önem verir , ama genelde erkekler bizim kadar duyarlı olmayabiliyor tabi..

6. 16 Ağustos 2010
  7. zakkumya

zakkumya Suskunum Sana!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ya normalde soruyorum bak benim kadar önem vermeyebilirsin ama bana söyle ki ben senden birşeyler beklemeyeyim yok diyor öle değil ama beni sinir ediyor işte...

8. 16 Ağustos 2010
  9. perimsin

perimsin yakışıklı oğlum büyüyor... Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    113
    Belki işleri vs. yoğundur yorgundur cnm , umarım en kısa zamanda gönlünü alır senin..Ben telefi edeceğine inanıyorum :KK66:

10. 16 Ağustos 2010
  11. eylos_25

eylos_25 Oglum abi oluyor.... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    Haklısın aynısını bende yapardımm....

12. 16 Ağustos 2010
  13. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende senin gibi yapardım cnm. çok büyük şeylerde gözün yok yazdıklarından anladığım gönlünü alması sadece. biraz sürünsün anlasın boşver kaydirigubbakcemile3

14. 16 Ağustos 2010
  15. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın.tepki verki nelerden hoşlandığını yada hoşlanmadığını hayatta ondan neler beklediğini bilsin

16. 16 Ağustos 2010
  17. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Canım cok haklsın bende senin gibi hassasım bu konularda.
    Ne yapalım bu erkeklerin odunlukları başa dert .!

18. 16 Ağustos 2010
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.170
    Ödül Puanları:
    463
    ya canım olmuş bir-iki naz kapristen...
    ama genelde erkekler önemsemiyor yıldönümü falan
    ama en azından bi çiçek alsa ölmezdi ya
    gerçi bu defada senin korkundan kutladım yoksa kutlayacağım yoktu demesin:KK1:
    önemli olan içinden gelmesi

sen nazını kaprisini yap, ama kafaya takıpta üzülme derim