sorunsuz bir cildim var ama....

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve OrtaSon tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : OrtaSon
  1. OrtaSon

OrtaSon Hocccammmmmm?!Nasılsınız? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sselamlar.*ben yeniyim galba*Ben Samsun'dan Deniz .Nick'im de yazdığı gibi orta son um eskiler öyle der 8.sınıf yani.Lise için hazırlık filan yapıyorum anlarsınız.:KK24:Cildim pekte sağlıklı sayılmaz ama ne bileyim sanki bi eksiklik var.Soluk bir cildim var.Elbette ki burnum alnım ve çenem yağlı..birde çok heyecanlanınca veya koşturunca göz altlarım nemleniyo ve iğrenç bi görünüm kazanıyo.:KK59:bundan nefffret ediyorum.ha bir de diyorumki cildim için iyileştirici ürünler kullansam ama şuana kadar kulladığım tek kozmetik ''el kremi'' :KK30:yani bu kadar mı dünyadan habersiz olunur yanii. hadi lütfen bana tavsiyelerde bulunun ilk olarak nelerle başlamam gerekiyoo aceba?*lütfen-lütfen-lütfen-lütfen-lütfen.......*

Son düzenleme: 16 Kasım 2010
  2. 31 Ekim 2010
  3. waterlily_2010

waterlily_2010 Defne'm & Deniz'im :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Tazecik cildini şimdiden bozma derim ben.. Hem daha çok erken, hem de başlarsan cildin hep ister.. İleride zaten kozmetik ürünler hayatının bi parçası olucak.. Hele makyaj malzemelerine elini bile sürme. Ben 18'imde başladım makyaja, senin yaşlarındayken parfüm bile kullanmazdım. Johnson's Baby'nin kolonyaları çok hoşuma giderdi, onlardan kullanırdım hep, ara ara hala kullandığım zamanlar olur :)) İlle de bir ürün tavsiye et dersen, Johnson's Baby Cologne kullanabilirsin.. Yaşına çok uygun :KK66:

4. 31 Ekim 2010
  5. OrtaSon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cevap için çok teşekkür ederim..Bu ilk sorum ve aldığım ilk cevap...:KK62:

6. 31 Ekim 2010
  7. waterlily_2010

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Rica ederim tatlım :))

Bu arada şimdi aklıma gelmişken söyleyeyim, Nivea Visage Yumuşatıcı Tonik genç ciltler için uygun, eşimin kızkardeşi de 17 yaşında ve yıllardık kullanır bu ürünü. Tavsiye edebileceğim bir ürün de bu tonik.. :KK34:

8. 31 Ekim 2010
  9. OrtaSon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hemen denemek için sabırsızlanıyorum :) bana bunu nereden bulabileceğimi anlatır mısınız? :KK17:

Son düzenleme: 31 Ekim 2010
  10. 31 Ekim 2010
  11. waterlily_2010

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bütün marketlerde satılıyor Nivea ürünleri. Herhangi bir marketten edinebilirsin :KK16:

12. 31 Ekim 2010
  13. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım evet niveanın young yani genç serisi mükemmel,ayrıca clean&clearın serilerinede bak mesela içinde tanecikler olan bir sabunu var cildi inanımaz arındırıyo hem fiyatıda uygun,yüz yıkama jelleri,tonikler bunlarla başlayabilirsin,bide sanırım garnierin doğal gözaltı morluklarını yok eden ve hafif kapatıcılık sağlayan ürünleri var,yine niveanın hafif renkli veya renksiz dudak nemlendiricileri olabilir:KK8:

14. 31 Ekim 2010
  15. OrtaSon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yardımınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.En kısa sürede denemek için can atıyorum:KK52:

16. 15 Kasım 2010
  17. OrtaSon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eee, başka tavsiye yok mu ???bu kadar mı?

18. 15 Kasım 2010
  19. nazlihan_hm

nazlihan_hm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence gül suyundan başka hiçbir şey kullanma. ben clean&clear kullanıyordum temizlemek için yüzümü. cildim yağlı. sonra gülsuyunu kullanmaya başladım. çok daha memnun kaldım. cildim en yağsız günlerini yaşıyor şu aralar. bence cildine boşu boşuna kimyasal değdirme. faydası bile olsa kimyasalı yüklemiş oluyorsun yüzüne, aynı işi gülsuyuu da yapıyor maden suyu da. bunun üstüne nivea soft kremi kullanmanı tavsiye ederim.