sorunu eşlerinden kaynaklanan bayanlar nerdesiniz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nur3881 tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : nur3881
  1. nur3881

nur3881 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar ben 5 yıllak evliyim 5 yıl çocuk istememize rağmen malesef olmadı.Doktora gittiğimizde benim sorunum olmadığını eşimin sperm sayısının 2 milyon civarında olduğunu ileri hareketliliğinin düşük olduğunu söyledi.Tüp bebekten başka şansımızın olmadığınıda belirtti.Kısmetse çarşamba günü doktora gidiyoruz ve başlıyoruz tedaviye benim gibi olan bayanlar varsa benimle bilgilerini paylaşırsa sevinirim.Eşimin beslenmesine dikkat ediyorum ama sigara yı bıraktıramadım Başka nasıl sayıyı artırabilirim ne yapmam lazım bilemiyorum

2. 22 Mart 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    canım mrb oncelıkle gecmıs olsun bızımde butun degerler yuksk sadece sayımız az.kecıboynuzu kuru kullan derım cok faydasını goren arkadslarımız var.bızımkısı cok sukur sayı dusuk cıktıgı gun bıraktı vede agzına almadı.sebze agrılık yedırmeye calıs.ayrıca portakal suyu vede havuc hareketı fazlalstırıor.sen bakma doktorlar hemen tup dıolar.bence dene bıraz.sıgarayı keske bırakabılse.kılo prolemı varsa dıkkat etsın.rabbım acıl sıfalar.bızde dger ay gıdıcez tahlıle umarım yukselmıstır duanı eksık etme

4. 22 Mart 2010
  5. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba canım.Bizdede sperm haretketlilik sorunu var.Sayımızda azdı fakat havuç kürü ve keçiboynuzu kürü yaptık birde mone diye bir hap var onuda kullandı.Hngisi fayda etti bilmiyoruz ama sayıyı normale döndürdü ve hareketliliğide etkisi oldu.Tavsiye ederim.Denemenizde yarar var.

6. 22 Mart 2010
  7. nur3881

nur3881 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlar keçiboynuzunu duydum ama kaynatıp suyunumu içiyo yoksa çiğmi yiyo hangisi daha iyi

8. 22 Mart 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    suyunu ıcsın canım.

10. 22 Mart 2010
  11. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım birde evicap vitamin var E vitamini zaten doktor verdi eşime 400 lük 30 tane zaten günd ebir tane alıyor hiç zararı yok aynı zamanda keçiboynuzu yaptım 30 gün ilacı kullanırken hergün keçiboynuzu suyunu kaynattım içti 17 milyondan 35 milyona çıktı benim eşimde sigara içiyor birde bunlar 2-3 sonrasında etkisini gösteriyor birde suyunu içmeyen varsa keçiboynuzu pekmezi alın sabah akşam bir tatlı kaşığı yesinler..

12. 23 Mart 2010
  13. seval021

seval021 hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    slm kızlar bizim derdimizde aynı malesef eşimin spermleri ileri hızlı sıfır evicap kullandı keçi boynuzu kaynatıp suyunu içirdim kaynatmış olduğum keçi boynuzunu yedirdim aynı zamanlarda harnup pekmezi almıştım onuda yedi fakat düzenli yemediği için mi bilmiyorum hiç etkisi olmadı sigarayıda bırakmıyor
    bu arada 2 tüp bebek yaptırdık ilki düşük 2. negatif oldu. şimdi ise 4- 5 gündür düzenli arı sütü ve keçi boynuzu kürü uyguluyoruz bakalım faydası olacak mı

14. 23 Mart 2010
  15. xemrevin

xemrevin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde eşimin sperm sayısı çok azdı.zaten tüp bebek merkezi bazı ilaçları veriyo bi süre kullanıyo.tabi keçi boynuzunuda kaynatıp düzenli içir.ama muhakkak sigarayı bıraktır.bizimde sizin gibi 5 yıl çocuğumuz olmadı.ama çok şükür şuanda 43 günlük ikizlerim var.:KK46::KK46:

16. 23 Mart 2010
  17. nur3881

nur3881 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    denicem kızlar saolun ama sigara konusunda zorlanacak gibiyim bu arada tedaviye başladık bugün bana dua edin ne olur:1rolleyes:

18. 25 Kasım 2010
  19. nlgnsk

nlgnsk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    herkese merhaba,aranıza yeni katıldım öncelikle kendimden bahsediyim biraz 1.5 yıllık evliyim aslında bebk için erken olduğunu düşünürken birden 6-7 aydır korunmak için çokta çaba sar etmediğimizi hatta 4 aydır hiç dikkat etmediğimizi fark ettim ve araştırmaya başladım önce normal olduğunu düşünürken daha sonradan evham yapmaya başladım ve hemen sizinde bildiğiniz gibi kadın doğumcu testler filan derken başlıktada belirttiğiniz gibi ucu eşime dayandı.bende hormonlar normal fakat yumurtalamada sorunum olduğu söylendi yasmin adında doğum kontrol ilacı verildi regl olduğum ilk günü başlıcam fakat beni endişelendiren eşimin durumu spermogram ve sprem morfolojisi istendi yaptırdık sonuçlar çıktı eşimi hem sperm sayısı hede canlılığı çok az olduğu için morfoloji testi yapılamadı bile dün geceden eri pc başında o site senin bu site benm dolaşıp kafamdaki soru işaretlerine çözüm bulabilmek için uğraşıyorum.doktorumuz test sonucunu görür görmez tüp bebek dedi ne kadar doğru ne kadar değil bilmiorum sperm sayısını canlılığını arttırmak için uygulanıcak bir dolu kür olduğunu öğrendim fakat doktorumuz direk boşuna ilaçlarla uğraşmayın hem zaman hemde para kaybı dedi ve eşimi bir üroloğa yönlendirdi şimdi yeniden test yapılıp ürolog tarafından yorumlanıcak bu şüre geçmek bilmiyo benim için o kadar mı umutsuz vakayız tek çözüm tüp bebekmi gerçekten:KK59: