sorunumun bir çözümü varmıdır????

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve pelinsubahar tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

25 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pelinsubahar
  1. pelinsubahar

pelinsubahar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    113
    benimde sorunjum cilt rengi.

dudağımın iki kenarında çeneme dpğru resmen bir siyahlık var .hatta erkeklerde ki keçi sakalı modeli abrtmıyorum.
    ya fotoğraflarıma falan bakıyorum resmen keçi sakallı gibiyim. oralarda siyah noktalarım var önceleri onlardan dolayı öyle görünüyor sanıyordum ama değil.

bunun için dr a gitsem bi çözümü varmıdır sizce.

domates maskesi kullanıp çözüm bulan varmı aranızda bugünde onu deniyorum diyorum.
    sonradan olmamış bütüne rgenlikten sonraki resimlerimdede var bu koyuluk.doğal keçi sakallı ben:gitme:

2. 25 Eylül 2010
  3. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım, doktor sana renk beyazlatıcı kremler verebilir mesela bana yıllar önce expigment vermişti çilleirm var diye hatta ona neyse ben istemeden kendi verdi ben de küçüktüm kırmayım kullanayım dedim sonra bi baktım derimi inceltti şu an gözenekleirm açık açık duruyor o krem yüzünden..o yüzden doğaldan şaşma kimyasal kremlerden hayır yok.:KK46:

4. 26 Eylül 2010
  5. pelinsubahar

pelinsubahar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    113

saol canımbende imex diye bir sivilce kremi kullanmıştım.cilt uzmanı bana dedimiştiki ne kullandysan cildin çok incelmiş demişti.demek bu kremlerden hep. benimde aşırı gözenekli cildim offf of .gözenekler için çilek yağı diyorlar brde onumu kullansak acaba

6. 26 Eylül 2010
  7. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla deneyelim ben hemen alırım bayılırım bitkisel ve meyveli yağlara..bi de bak keten tohumu reçetesi var onu kullanabilirisn keten tohumu al yarım su bardağı suda kaynat bi 5 dakika az bi su kalıcak böyle kıvamlı yumurta akı gibi onu sür yüzüne onu da çilleirn rengini açsın diye tavsiye ediyorlar senin lekeyi de açar, beyazlatır. Buzdolabında sakla 3 günd e1 yenile geceleri ve sabahları kullan canım.