Söylemeye bile utanıyorum:( Ne olur yardım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve puffss tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : puffss
  1. puffss

puffss Guest

aslında nasıl söylenir böle bi şey bilmiyorum ama tek bildiğim bu konu beni fazlasıyla üzüyor,vicdanen rahatsız ediyor ve her geçen gün pişmanlıklara itiyor..:KK43: kendimi hiç olmadığı kadar çaresiz hissediyorum.kimseye bi şeye diyemiyorum.çünkü korkuyorum ve utanıyorum.bir genç kızın yapmaması gereken en önemli şeyi yaptım..evlenmeden sevglimle ilişkiye girdim..hala onunla birlikteyim..ama..biliyorum çok tepki alcam bunun üzerine ama ne olur yorum istyorm..pişmanım korkuorum..artık hayatın bana getireceği her hangi bir şeyden çok korkuyorum..

2. 18 Şubat 2009
  3. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kaç yaşındasınız ki bunu hata olarak değerlendiriyorsunuz
    sevmiyorsanız güvenmiyorsanız neden böyle bir şey yaptınız
    sonunun olacağını düşünmediğiniz için mi pişmansınız
    bana görede çok doğru bir davranış değil ama
    bunu söylediğinize göre aileniz çok tutucu olmalı

4. 18 Şubat 2009
  5. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    nasıl yapabıldın ,yanı o zamana kadar nasıl korkmadın ,nasıl bırakabıldın kendını..

bence olan olmuş bunun için kndini yiyip bitirme ,bundan sonrasına bak..

6. 18 Şubat 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    yaşınız kaç ne zaman evlilik düşünüyorsunuz yada ilişkinizin ciddiyeti nedir bimiyorum..

ama bu korkulacak birşey değil ki...

utanmayın lütfen evlilik dışı ilişki belkihala toplumumuzda çok ters ama dünyanında sonu değil olan olmuş birkere..

mühim olan sadece bir kişiyle kalması... elin diline sakız olmadığın sürece başın ağrımaz herhalde.

ayrıca hertürlü ilişkiyi yaşayıp bir tek bakire kalanlar çok mu iyi?

8. 18 Şubat 2009
  9. puffss

puffss Guest

25 yaşındayım..sevgilimlede ciddi düşünüyoruz..evlencez ama ne zaman olur bi fikrim yok..işte o konuda bi fikrim olmadığı için korkuyorum ya olmazsa diye..onu çok seviyorum..ama çok rahatsız ediyo beni yaptığım bu hata

10. 18 Şubat 2009
  11. EU2

EU2 Guest

canım cahilde değilsinki lisans mezunusun ne istediğini bilen ve bilgili mantıklı birisinn.. seni sorgulamak neden yaptın demek bana düşmez sonuçta senin namusun senden sorulur bu beni ve hiçkimseyi ilgilendirmez.. peki yaşın kaç ve evlilik düşünüyormusunuz?? yani erkek arkadaşının bu konu hakkındaki yorumu ne??

12. 18 Şubat 2009
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    yaşın çok da küçük değil. sorun ettikçe herşey kötüleşir. bence madem ilişkiniz ciddi kendini iyi de hissetmiyorsun. sevgilinle konuş en azından yüzük takın. düğünü hemen yapmasanızda olur.

14. 18 Şubat 2009
  15. EU2

EU2 Guest

hımm aynı yaştayız seninle canım.. peki nekadardır berabersiniz ? ve yine tekrarlıyorum sorumu erkek arkadaşının bu konu hakkındaki yorumu ne??

16. 18 Şubat 2009
  17. SultanSena

SultanSena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    üzülmenin kahrolmanın kimseye bir faydası yok.Bir anlık zevk yüzünden vicdan azabı çekiyorsun.Olan olmuş yapacak bir şey yok artık.Erkek arkadaşın ne diyor bu konuda? Merak ettim.

18. 18 Şubat 2009
  19. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yaa arkadaş yapmadan sorsana yapınca nasıl yardım edelim ne gibi bişey yapalım
    olmuşla ölmüşe biz ne yapabilirizki