söylesem mi söylemesem mi :s

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve sharma tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sharma
  1. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi sorunum var sizin fikirlerinizi almak istedim :teselli: yardımcı olursanız aydınlatırsınız beni :)
    3yıla giren bi beraberliğim var,üniversite son busene,mezun olup atanırsam inş öğretmen olacağım..
    annemin kardeşimin teyzemin haberi var birlikteliğimden..sorun şu ki erkek arkadaşım istemeye gelicez diyor,ailesiyle tanıştım..hemen isteyelim adı olsun uzamasın bu iş diye düşünüyorlar..buraya kadar iyi hoş da,babam şehir dışında calışıyor..ve az cok ailemi biliyorum okulum bitmeden bu işlere sıcak bakmazlar ki zaten annemle bi ara konuştugumuzda okulunu bitir babanı cagır beni isticekler de dedi..
    2 arada bi derede kaldım annemle bi kere konuşabildim ama sevgilim baskı yapıyor adı olsun rahat edelim diye..
    ne yapmalıyım demeli miyim sizce aileme yani babama??
    kafamçokkarıştı

hemen düğün olmıcak zaten kredi ödemekle meşgul her iki tarafta.

2. 18 Temmuz 2009
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    süle o zaman tanışmak istiolar de zaten gerisi gelir

4. 18 Temmuz 2009
  5. EU3

EU3 Guest

cnm inan burda okuduğum çoğu şeyde aaa bi ben dğilmişim demekki diorum.. buda onlardan biri.. bende üniversite 3.sınıftayken aynı durumdaydım, biyandan sewgilim nişan olsun istiodu biyandan okul bitmeden izin wermiceklerini biliodum.. babam hariç herkeste biliodu.. okulumun bittiği seneye bıraktım ben, hem bizim gönlümüz oldu hemde ailemin... senin okulu bitirmene 1 yılmı war??

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Temmuz 2009
  6. 18 Temmuz 2009
  7. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerisi gelirde nasıl gelir diye düşünüyorum okulu bitirmem lazım bitiremezsem zaten hayaller cöpe..
    annem bi kere dedi okul bitsin diye fikrinden dönecegini hiç sanmıyorum,babam zaten kabul etmez gibi geliyo O bana hala cocuk der ::KK43:

8. 18 Temmuz 2009
  9. candycloud

candycloud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    113
    canım benimde öle olmuştu okul bitmedeeennn olmmaaaaz dedi annem ama adı olsun millete laf anlatmak kolay olsun die üniversite üçüncü sınıfta sözlendik ben öğretmen oldum atandım yazada evlendik canım öğrenciyken biraz zor oluo ama haberin olsun daha böle leyley hop hop oluoruz ya alışılmıo tabi bide aileler var ay çok erken kızım ne var acele edecek vır vır bayramı var bilmem nesi var git gel oyy iiki bitti darısı sana canım:teselli:

10. 18 Temmuz 2009
  11. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    aynen canım magicin dedği gibi bende aynı durumdaydım.. erkekler basıkı kuruyor bir süre sonra ama bende okul bitmeden böyle birşey olmayacağını 1 sene boyunca anlattım.. okullar bittii biter bitmez söz oldu ... yani bence karşı taraf anlayışlı olmak zorunda neticede siz kız evisiniz ne zaman uygun görünürse o zaman olur bence

12. 18 Temmuz 2009
  13. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:

14. 18 Temmuz 2009
  15. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm bi sene var ne yapıcam ben :S

16. 18 Temmuz 2009
  17. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

oh ne güzel evlnmişsin bile
    inş darısı bize :)
    banada o gözle bakıyor biizmkiler daha erken ne acelen var,amaçımız hemen evlenmek deil ki zaten durumlar vasat,sadece bilinsin istiyoruz ama ailem in karşı cıkacagına eminim :KK43:

18. 18 Temmuz 2009
  19. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belkide ikna etmem lazım haklısın ama işte......... dersem durumlar karışcak diye korkuyorum daha okulun bitmedi bu ne acele düğün yapamazsınız kredi ödüyorsunuz baban şehir dışında sizin için calışıyo senin derdine bak diye başlayan cümleleri söyliyecekleri kesin...pofff!!!