söz attım

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve nuru_ayn tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : nuru_ayn
  1. nuru_ayn

nuru_ayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar sizinle paylaşıp biraz rahatlamak istedim,2 ay önce biriyle sözlendim sözlüm dürüst güvenilir düzgün karakterli,dindar bir insandı bu özelliklerine bakarak onu ilerde sevebileceğimi düşünerek sözlendim ama geçen 2 ay içinde ona bir türlü ısınamadım ve sözü attım.Çevremdekiler bu durumun benim için evlilik adına olumsuz bir durum olacağını söylüyorlar öylemidir sizce de ilerde evlilik amaçlı görüştüğüm tanıştığım erkekler bunu sorun eder mi?

2. 5 Temmuz 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Erkeklerin bazıları eski erkek arkadaşları, sözlüleri, nişanlıları sorun edebiliyorlar.. Ama senin ilişki kuracağın kişi zaten senin söz atmış olduğunu bileceği için buna göre karar verecektir.. Çok takılma bence bu konuya.. Zararın neresinden dönülse kardır..

4. 5 Temmuz 2009
  5. nuru_ayn

nuru_ayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    25 yaşındayım etrafında gazıyla girdim böyle bir yola ama içine sinmeden olmuyor işte mantıkla bir yere kadar

6. 5 Temmuz 2009
  7. yorgunellam

yorgunellam lay-lay-lom Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya zaten sözde nişanda tanıma süreci deilmi.Öyle olmasa direk ewlenilir yani hiç takılma bu konuya canım sevmeden zoraki bi ewlilik yapsaydın daha mı iyi olurdu. Takma kafanaa şakkıdı

8. 5 Temmuz 2009
  9. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Etrafındaki insanların ne düşündülerini eğer kafana takar sorun haline getirirsen işin içinden çıkamazsın..
    Denemişsin sözlenmişsiniz ama uymamış ayrılmışsınız.
    Bu senin kararındır ve saygı duyulması gerekir.
    Milletin ağzı çuval değilki büzesin.yerimseniben

10. 5 Temmuz 2009
  11. nuru_ayn

nuru_ayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya aslında bu kadar yıpranacağımı tahmin etmiyordum ama çevremdekiler sanki ince hastalığa tutulmusum gibi davranıyor eğitimli bir insan olmama rağmen oturup düşünmeye başladım sözlüm de ayrılırken kendini demi düşünmüyorsun demişti bir nevi korkutma politikası

12. 5 Temmuz 2009
  13. nuru_ayn

nuru_ayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bundan sonra sevebileceğim içimin ısındığı bir insanla evlenmek istiyorum ama bu durum bunu engellerse cok üzülürüm

14. 5 Temmuz 2009
  15. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlısı böyleymiş olmuş.kimsenin nedüşündüğü umrunda olmasın.ilerde evleneceğin insana herşeyi anlatırsan bi sorun kalmas.sonuçta kötü bişey yapmamışın.açıkça söylersin ona hrşeyibi sorun olmas bence.
    sevgiler..

16. 5 Temmuz 2009
  17. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Neden olumsuz durum olsun ki tanima, tanisma, degerlendirme surecindesiniz yapamayacaginiza, olmayacagina karar vermissiniz bitirmissiniz, soylenenlere kulak asma...
    Dendigi gibi zararin neresinden donersen kardir, sevmedigin adamla sirf mantik evliligi yapmak izdirap olurdu bence dogru karar...

Son düzenleme: 5 Temmuz 2009
  18. 5 Temmuz 2009
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    siz hiç dışarıdakilere kulak asma onları düşünerek hareket etmeye çalışma yaranamazsın.adı üstünde el:nazar:millet seni üzmek istiyo dahada onların karşısında güçlü dur.ver cevabını gerektiği yerde.önemli olan senin huzurun.a.s böyle mutlumusun tamam gerisini hiç düşünme kimseyi ilgilendirmez ayrılmışsın evlenmişsin falan-tatlicadiarzu-