Söz bohçasında ne olur canlar?

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve esinnnnn02 tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : esinnnnn02
  1. esinnnnn02

esinnnnn02 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya çok kişi söz bohçası olmaz diyo ama,biz küçük çapta bişe yapmak istyoruz yinede...ailelere pek fazla ayrıntıya girmices şimdide,dediğm gibi küçk çapta ne olur kızlar?

2. 19 Nisan 2010
  3. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    176
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    63
    ay valla pek hatirlamiyorum ama gercekten cok az sey konmustu
    ic camasiri,havlu,corap,mendil ve gecelikti galiba sadece.

4. 19 Nisan 2010
  5. gokcesu

gokcesu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    biz şuan o şlerle pek bir meşgulüz canım..Allah kısmet ederse cumartesi sözüm var..erkek bohçasında; pantalon,gömlek,iç çamaşırı,terlik,parfüm,havlu var,ben artı olarak söz mendili yaptırdım,benim isteğim ama bu genelde konmuyor..Benim bohçamda da;elbiselik kumaş,kumaşa uygun ayakkabı,çanta,parfüm,havlu,şal,iç çamaşırı falan sanırım.. bu kdr biliyorum ben

6. 19 Nisan 2010
  7. esinnnnn02

esinnnnn02 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte evet bende bu kapsmda bişe yapalm diyorum canm:hulya: bide söz bohçamz olsn bakalm,noluyomuşşkaydirigubbakcemile2 hayrlı olsn şekerim seninkide buaradaa:içelim:

8. 19 Nisan 2010
  9. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    cnm nişanda da bohça yapacakmısınız ??
    bence çok fazla birşey koymayın havlu çorap bluz gömlek gibi şeyler koyun ben naşanda yapmıştım hemen hemen böyleydi

10. 19 Nisan 2010
  11. esinnnnn02

esinnnnn02 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatm Allah kısmet ederse nişanda çok daha detaylı oluyo bizimkiler sanki...yani sabahlığndan,geceliğinden,terliğine,aynasına kadar...hani diyorum sözde de öle bohçamız varmı var olsun diye!bide itiraf etmk gerekrse benm çok hevesim var böle şeylere:kedi: bikere bunun altnda hediyeleşmeyi sevmk yatıyo zatennolumunekankayizsmile evet şimdi farkettmmhihoyyyt alalım,verelim,ekonomiye can verelimmdelikafadulden

12. 20 Nisan 2010
  13. sedaemra

sedaemra Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz sözde ; bir deri kutu kocaman aldık içine de herşeyi koyarken aralarına küçük kutular koydum ve her kutunun iiçinde bir cümle vardı......şarap koydum ( yıllanalım beraber diye:) sonra mendilde hiç kirlenmeelim sevgilim yazdım.....gravat özel bir gravattı ATATÜRK sureti vardı buna söze gerek yoktu ama ben yine de aynı yolda hep beraber yürümek dileğiyle yazısını koydum.......çerçeve,ikimizin ilk çekindiği fotoğraf (7 sene öncenin)koydum...seneler.....dedim......havlu koydum,Adımızın başş harfleri işli.....içine küçük kurabiye tatlılar ,ağzımızın tadı hiç bozulmasın dedim....belki bir fikir olur sana......benım aklıma gelmişti başka hiçbiryerde duymadım böyle bişey :)))ve de herkes çok begenmişti.....

14. 20 Nisan 2010
  15. sedaemra

sedaemra Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaydirigubbakcemile5biz sözde ; bir deri kutu kocaman aldık içine de herşeyi koyarken aralarına küçük kutular koydum ve her kutunun iiçinde bir cümle vardı......şarap koydum ( yıllanalım beraber diye:) sonra mendilde hiç kirlenmeelim sevgilim yazdım.....gravat özel bir gravattı ATATÜRK sureti vardı buna söze gerek yoktu ama ben yine de aynı yolda hep beraber yürümek dileğiyle yazısını koydum.......çerçeve,ikimizin ilk çekindiği fotoğraf (7 sene öncenin)koydum...seneler.....dedim......havlu koydum,Adımızın başş harfleri işli.....içine küçük kurabiye tatlılar ,ağzımızın tadı hiç bozulmasın dedim....belki bir fikir olur sana......benım aklıma gelmişti başka hiçbiryerde duymadım böyle bişey :)))ve de herkes çok begenmişti.....

16. 20 Nisan 2010
  17. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36

anladım cnm benim ben sevgilin haricindekileri dedim . tabii ayrı söz yapıyorsanız bohça olabilir . sedaemra nın dediği gibi küçük süprizlerde olabilir aslında bu senin yapmak istediklerik dorultusunda olur içinden ne geliyorsa öyle yap cnm sonuçta sevdiğin insana yapıcaksın opuyorumnanaktan

18. 20 Nisan 2010
  19. SeYhN

SeYhN Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sözde;Havlu,iç çamaşırı mendil,çorap konur.
    Nişanda şatafatlı olur ama isteğe,arzuya göre değişebiliyo..

Hayırlı olsun şimdiden canım :nazar:
    Allah tamamına erdirsin .