sözde kıskanç bir arkadaş olurmu ??

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve butterflyh tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : butterflyh
  1. butterflyh

butterflyh ..prensess.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim çok fazla arkadaşım yok .2002de liseye başladım 1.sınıftan itibaren hala görüştüğüm sıra arkadaşım var 8senedir görüşürüz hala kardeşim dediğim arkadaşımm.Çok severim o da aynı beni.birbirmizi başka yere koyarız herkesten ama öle 3 4 ayda bi görüşüyoruz yani hergün içiçie kanka gibi deiliz ama hergün telde knşrz herşeyimizi biliriz..fakat çok kıskanç biri yani..mesela örnek veriyim 1yıldır süren bi ilişkim var kısmet olursa yazın söz yapmayı düşünüruz oda kendisini bilio ama tanıştırmadım ad resim olarak b,ilioo ilişkimizle ilgili bişi anlatmak hiç ama hiç istemiyorum ki anlatmıorumda çnkü çok kıskanç azından bi kez maşalah allah bozmasın fln die hiç bişi duymuorum duymadım da..snçta Allah korusun göz olur insan korkuyo hak verin bana..Mesela geçtiğimiz 14 şubatta erkek arkadaşmlaydım..hiç huyu deildir pazar günleri beni aramaz bilir çnkü sevgilimleyim.ama ogun defalarca aramış ben snra gördm hemen ara acil fln yazmış.kendisi de asker bekLioo Nooldu fln die geri döndüm telden hiiçç canm sıkıldı evde napıosunuz bakıyımm anlatsana yaa dışarı çktm heryer sevgili ayırasım geldii sen n zaman eve gtcen kızım geç kalmaa fln filan böle bi muhabbett aşırı rahatsız oldukk..snra ogun özel olduu için eve geç geldim 9gibi..ama kaç kere aradıı ben anlatamam ...dioki bana vay be sende sevgililer günü yaşadınn inanamıorumm yaknda evlilk teklfi alırsın sen 4 gözle bekliorum fln die böle saçma sapan fesatça şeler sölüoo hep...yani çok fasla kıskançç yapısı olduu içinn ben sözlendiğim zaman çaırmak istemiyorumm...sizcee yanlş mı yaparım ?? yani ben zaten 3kız kardeşim bana yardmcı olurlar elbette..sözde aileler dışında komşu dahi saçma gelioo bana bilmiorum haksızmıyım ama ben gelmesini istemiyorum siz çağırdınızmıı arkadşlarnıznıı??? nolur bana akıl verin çok tripli snradan trip yapıcak eminim..bence bi arkadaşn olması gereki yardım için falan diodu geçen gün ama ben inanın istemiyorummm :eek:lmaz: :eek:lmaz: :umursamaz:

2. 18 Şubat 2010
  3. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    istemiyorsan tabii ki cagirmak zorunda degilsin.
    kardesim gibi diyorsun ama erkek arkadasini bile tanistirmiyorsun fesat ve kiskanc buluyorsun bana biraz celiskili geldi. belli ki rahat hissetmiceksin kendini o yuzden cagirma bence
    benim 3 tane cok yakin arkadasim gelmisti ama zaten nisanlimi da cok onceden taniyorlardi.

4. 18 Şubat 2010
  5. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence de çağırma... aklinialirimsmile şakası bi yana nazara göze çok inanırım çok da başıma gelmiştir aman diyeyim madem yardımcı olacak kardeşlerin de var hiiç bulaşma derim ben tabi karar sana kalmış yerimseniben

6. 19 Şubat 2010
  7. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Bencede çağrma kardeşlernde warmış birlikte üstesinden gelirsinz ztn..

Bahane olarakta sırf ailelermz wardı çok kalabalık olmak istemedik ben seni çağrsam oda yakın arkdşnı çağrmak isticekti fln gbi bişiler bulrsn..

Aslnda çokta bulman gerekmio..

Fesat bi insanla arkdşlığı sürdürmek ne kadar dğru oda tartışılır tbi..

Arkdaş dediğin dost dediğin kardeşin yerine koyduğn insan senin mutluluğundan mutlu olan insandır.

Kıskançlık duyan değil..

Sen o insanla dostluğunu bir daha gözden geçir sonra söze çağırıp çağrmıcanı düşün bence.. yerimseniben

8. 19 Şubat 2010
  9. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Canim benim, ne sözüne cagir nede arkadas ol böyleleriyle.
    Bunlar ömür törpüsü tipler, hayatta rahat birakmazlar insanlari, kendileride mutlu olmadigi icin bu hayatta, herkesin ayni seyler yasamasini isterler.
    Sana abla tavsiyesi. Degil arkadas kardes bile olsa uzak kal derim.

10. 19 Şubat 2010
  11. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne isin var hala bu kizlaa:umursamaz:sallaaa gitsinn.boyle arkadaslik mi olurmus..

Son düzenleme: 19 Şubat 2010
  12. 19 Şubat 2010
  13. porbeq

porbeq °•. єη∂ℓє&#1109 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anladıgım kadarıyla çok yakın arkadaş değilsiniz daha dogrusu arkadaş arkadaşı kıskanmaz gibi geliyor bana :eek:lmaz:eger arkadaşlıgınıda kesmek istiyorsan buda bahanen olur sen mutlu gününü düşün bence bide bu yüzden strese girme mutluluklar..:1hug:

14. 19 Şubat 2010
  15. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    boyle bir kiza nasil hala arkadasim diyebiliyorsun anlamadim canim, arkadaslik cok daha baska birsey, hele isin icinde kiskanclik varsa. degil soze cagirmak araya mesafe koy derim. kiskanclikla insana her turlu kotulugu yapabilir. onu da uzmeden mesafe koy araya. bu benim fikrim.

16. 19 Şubat 2010
  17. butterflyh

butterflyh ..prensess.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısınız kızlar ben kmseye hesap vermek zorunda deilim ailemden başka dimi yani..
    Allah herkesn gönlüne göre versn kötü gözlü insan çok gerçekten...yani kardeşim derken hep bana şey der sen farklısın sırdaşız biz falan der ama inanın lafta kardeş olmak içiçe sıkıfıkı olmaktr ..özünde hakkaten özverili duygusal içten sıcak bi kız ama işte tüm bunlar kıskançlığı örtüyo...Ailelerle olmak istedik derimm olur biter...çok tşk.ederim kızlar içimi ferahlattınızz..öptm sizii...çok saolun....opuyorumnanaktan

18. 19 Şubat 2010
  19. zuzu44

zuzu44 GuteZeitenSchlechteZeiten Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    kesinlikle çağırma senin iyiliğini düşünen birisi değil bende de aynı durumlar var en güzeli aile arasında yaparsın neden çağırmadın derse aile arasında karar verildi dersin olur biter