Sözlenmek istiyorum (inşallah) kızlar..:/ bir bakın

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve esmergirl356 tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : esmergirl356
  1. esmergirl356

esmergirl356 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayirli geceler kizlar,

öncellikle buraya yaziyorum çunku sizlerin beni anliyacaginizi umud ediyoruumm..
    istedigim tek sey bana tavsiyeler vermeniz, yanimda olmaniz kizlar.. yani :)

Ben sevdigimle sözlenmek istiyorum, bunu tabi o da istiyor.. ama bana kalsa 1 ay snra derim, hatta hemen simdi bile kabul ediyoruum.. ya cunku onu coook seviyorum.. ve biliyorum ki esim olmasini istedigim Tek insan O.. ona guveniyorum, onunda beni cok sevdigini biliyorum.. ama kaldi ki o sözlenmeyi hemen degil dha ünv bitirmeye yakin istiyor..
    Bu durum beni bi hayli uzuyor tabi..bisey de diyemiyorum.. ama biliyor kabul etmedigimi ..biz simdi ayni sehirde iki ayri ünv okucaz.. ama grsebilcekmiyiz bilmiyorum okuldan ve derslerden dolayi..Benim istedigim onunla sözlensek.. dha gzl olur.. yani bunu gercekten cok arzu ediyoruumm.. ve onunda yakin zmnda olmasini kabul etmesini saglamak istiyoruum.. tabikii mesleklerimizi elimize alinca evlilik olucak.. ama söz kesilmemesi için bi sebep goremiyorum.. Kizlar ins, gzl anlatabilmistirim hissettiklerimi...Yani ben anormal degilim dimi, istediklerim normal degil..mi..Sevdigiim o benim sonucta :KK43::KK43:
    cvp yazacak olanlara simdiden tsk ler.. siz nasil söz karari aldiniz? kac yasinizda? ailelerin tepkisi nasil oldu mesela..?

2. 13 Mayıs 2010
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    valla benım esımde okuyordu ne ben ankarada o samsunda

ben 22 galıba oda 26ydı

neyse evlenmek ıstıyorduk ama aılesı pruzer cıkartıodu
    neyse ıstenme olayı oldu zorluydu zor gectı benım aılem ısteksızdı neden hemen oluyor bıraz

beklıyelım ben ıse hemen olsun ıstıyorum senın gıbı

ve netıce 3 ay ıcınde ısteme nısan dugun oldu

cok ıyı dusun cnm zaman cok cabuk gecıooo

ve eskı zamanlarını ozluyorsun ne kadarda asık olsanda sevsende

baba evını cok arıyorsun

4. 13 Mayıs 2010
  5. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama insan snradan alismazmi miz miz evlilik hayatina, hem benim istedigim yani grcekten sozlensekte Sevdigimle beraber rahatça gezebilsek msela.. yani birileri laf edicek diye korkmasak.. hem onunla sözlenmek benim için cok buyuk bisey.. ya keske olsa diyorum hep içimden.. onun ailesi cok ii,benimde annem bisey demiyo allah sukur, babamda sevdikten snra, bana zorluk cikarmaz ( allah'in izniyle) .. biliyorum onu cunku..
    Ama sence ben bunu nasil Sevdigime kabul ettirrebilriim, yani, zorla tabi guzellik olmaz.. ama birbirimizi sevdikten snra, sozlensek cok guzel olur bnce.. haksiz mi miz miz :KK43::KK43:
    (evliligi biz 5-6 sene ye dusunuyoruz) hatta 7

::a015:

Son düzenleme: 13 Mayıs 2010
  6. 13 Mayıs 2010
  7. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    canim bence en iyisi bu su an
    ikinizinde derslere konsantre olmaniz lazim
    isin icine aileler girince hersey dahada zorlasiyor,sorunlar cikar
    sorumluluklar artar
    bugünlerinin tadini cikar bence

8. 13 Mayıs 2010
  9. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canim yasiniz kac ve sevgilinin?

10. 13 Mayıs 2010
  11. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cilekliimm.. tadini cikarmak isterim bende, ama grsmiceksek nasil onsuz olacak o :KK43: bunu kafayi taktim..senağlama yani insan içinden bi kac sene diyo.. sanki neki cok cabuuukk geçer .. derler ya.. tabi bu Benim için hiiiiç de boyle degil.. evet cabuk gecer, ama garantimiz varmi yasayacagimizdan..okdr uzun.. yani Ben SEvdigime kavusmak istiyoruumm ins..
    caramelim yasimi kk kizlarindan kesin biri sorar demistim içimden, sen oldun, ya aslinda cekiniyorum soylemeye cunku siz, simdi herkes, dha kucuksun gibi sozler duymak istemiyoruum.. olgun davrandigimin kanaattindeyim, ckta kucuk degilim yani..benim ablam 21 inde evlendi, ama ben ondan dha gec evlencem..bu sorun degil, ama sozlenmek isterim yani :KK43: :ecrin_bebek:

mafoldumben

12. 13 Mayıs 2010
  13. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sözlenelim o zaman daha rahat gezeriz düsüncesi agir basiyo sende :KK66: canim üni varsa daha cok uzun bir zaman var iyice birbirinizi taniyin anlasin hazir oldunuzmu evlilige ilk adimi attin,yani daha özgür olmak icin bi olanak olarak görmek dogru olmaz bence.Ayrica seven erkek de olsa,bu konuda erkegin adim atmasi istemesi önemli bence.Aslinda sen sebebini daha iyi biliyorsunda ama kabul etmiyorsun yerimseniben

14. 13 Mayıs 2010
  15. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Yasini yazmamissin bakmirmirmirmir
    Duygularini yazdiklarindan anlayabiliyorum cok seviyorsun
    ama bana kizsan da ortada iki durum var..
    Ilki insanin dusunceleri zaman icinde cok degisiyor hele ki bu ilk genclik donemlerinde
    Su anda eminsin ama daha universiteye bile onumuzdeki donem baslayacaksin.Akisina biraksan daha guzel olmaz mi?4-5 yil neredeyse 7 yil sozlu yada nisanli sekilde durmayi planliyorsun.
    Yazdiklarimla seni uzmek hic istemem,sadece dusunduklerimi yazdim.

Diger taraftan da oda senin sozlenmek istediginin farkinda ama adim atmiyorsa usteleme.Bu tarz seyler erkekleri uzaklastirabilir.

Hersey gonlunce olsun

16. 13 Mayıs 2010
  17. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tabıkı haklısın bende oyle dıodum o zamanlar ya elalem laf eder evlenelım dıye yok dıodu baska bırsey demıyordu evlenmıyecem evlenmıyecem kac kere ayrıldık bu yuzden megerse anası ıstemıyormus benı o yuzden cocuk sogumus evlılıkden

ama ıstedıgımı aldım sonundaaaa:lepi:

18. 13 Mayıs 2010
  19. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    katılıyorum...yaşınıda yazmadığına göre baya küçüksün...daha üniversiteye yeni gidicekmişiniz zaten...bence erkek arkadaşın haklı...ne bu acele? sakın darılma ama yanlış düşünüyorsun...bu yaşlarda size böyle oyun gibi geliyor bişeyler...seviyorum aşığım yüzük takalım falan hevesler...ama hiç öyle değil bu işler emin ol....yaşın ilerledikçe daha iyi anlıycaksın demek istediğimi....

siz şimdi güzel güzel okulunuzu okuyun,derslerinizi düşünün zamanı gelince oluyor herşey...hemen evlilikte olmaz demişsin 7 yıldan falan bahsediyorsun...7 yıl sözlü durulurmu?akannehir zaten onca sene o şekilde bıkarsınız valla