Sözlü ve nişanlı arkadaşlar içeri girmek ister misiniz?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve NohutluPilav tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : NohutluPilav
  1. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nişanlı ve sözlü olan arkadaşlarımdan bir yardım istiyorum:1hug:...bende nişanlıyım nişandan önce çalışıyordum ve sonra işten ayrıldım ev hazırlıgı ile ugraşip dururken süreklı izin kullanmak istemedim dolayısıyla evde kitap okuyorum falan filan ama zaman geçmiyor ve herşeyi çok kafama takıyorum en küçük birşeyi bile o kadar uzun düşünmeye vaktim varki....fisfisfis veee sürekli tartışma nişanlımla bir küs bir barışık(küs dedigim en fazla 10 dk.)çok yıprandıgımı hissediyorum yıpratıyorum da bunun da farkındayım ...sizin de kavgalarınız çok oluyormu yoksa biz mi sorunlu bir çiftiz merak ediyorum şimdiden teşekkur ederim..a.s.

2. 2 Kasım 2008
  3. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde nişanlımla 8 yıldır beraberiz aynı üniversitede okuduk okul bittikten sonra benim çalışmamı istemedi geçen yıl nişanımız oldu allahın izniyle haziranda dügünümüz var.ben eskiden herşeyi kafamatakardım ama şimdi öyle yapmıyorum tabi her çiftin arasında ufak tefek tartışmalar olur dügün stresinden ama aslında biz bayanlar boşuna stres yapıyoruz nasılsa herşey dügün zamanı biticek onun için bence sende nişanlınla tartışma sende evlendikten sonra çalışmaya devam edersin.kafana hiçbşey takma nişanlılık dönemini yaşamaya bak derim

4. 2 Kasım 2008
  5. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    ben nışanlı sözlu deılım ama o evreden gecmıs bı ınsanım cnm anlasılan senın boş vaktıne nışanlın uzerınde değerledrme yeteneğın varkaydirigubbakcemile3 hıc bıseyı kafana cok takma farkındaysan erkekler hıc takmaz ve hep onların dusunduğu gıbı olur sende stresten dolayı oluyoo bu şeyler calısmak ıstemıyon mu yksa düğünun cok mu yakın ve eksıklerın aldın mı cok merak ettım ama bence bırbırınızın kıymetını bılın hersey olacağına varır sakıın unutma ben bunları cok ı bılıyorum ama ben genelde taksam bıle uztmam hep baktımkı erkeğın dedığı gıbı oluyoo sakıın uzulme emı bıze takıl:eek:

6. 2 Kasım 2008
  7. mucizem5322

mucizem5322 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ......................

Son düzenleme: 25 Şubat 2009
  8. 2 Kasım 2008
  9. NohutluPilav

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    dügünümüz 15 tatılde allah nasip ederse koltuk takımımızı falan aldık mutfak dolabımız yapılma asamasında iki hafta sonra evin her işi bitecek kısmet olursa ama dedigim gibi ben çok fazla takıyorum herşeyi ve karsımdakını bunaltıyorum dediginiz gibi herşey yoluna giriyo ama sabır mı yok bende anlamıyorum yanyana oldugumuzda hiç problem yok degerlendirebilecegimizin en iyisi ile zamanımzı degerlendırıyoruz fakat benı eve bırakıyo o gittigi andan itibaren benım sıkıntım başlıyo heleki benden sonra arkadaşıyla falan buluştugunu söyleyınce acayıp rahasız oluyorum ona kendimden çok guvenıyorum yanlış anlamayın ama delı gibi kıskanıyorum sanırım offffÇok üzgünüm çoook

10. 2 Kasım 2008
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim bir kursa felan yazilmalisin ya da birisine ozel ders ver ne bileyim yardim et bisiler yapman lazim bosluktan nisanlina sariyosun ve inan erkeklerin sabri bittigi vakit pek hos olmuyor hele de evlenme hazirligi icersindesiniz siz..

12. 2 Kasım 2008
  13. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Bende 12 Ekim de nişanlandım.2 aya kadarda evleniyorum inşallah.Yeni bir hayatın hazırlıklarında telaş olabiliyor tabi bunun paralelinde gerginlikler.(Nazar değmesin bizde yok )Canım senin gerginliğin evde oturmadandan kaynaklıdır zamanının büyük bir kısmı boş geçtiği için konular üzerinde çok fazla duruyorsundur.Nişanlının tavırlarıda ilgisiz yada yetersiz geliyordur.Ama unutma ki erkeklerin pek çoğu bizim gibi ince düşünmezler.Sana önerim uğraşacak yeni bişeyler bul ve gusel şeyler düşle.Kendine ait bir evin olacak sevdiğin adam her daim yanında olacak....vs.Şuna da dikkat etmeni dilerim şayet evlendikten sonra çalışmak istiyorsan şimdiden durumu izah et.Mutluluklar...

14. 2 Kasım 2008
  15. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benimde inşaallah 2 hafta sonra falan nişanım olacak. bende geldim aranıza.a.s.

16. 2 Kasım 2008
  17. NohutluPilav

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nişanlımın zaten kendi işi bende evlendıkten sonra onun yanında takılmayı düşünüyorum CADIARZUoda bunu istiyor zatena.s aslında eczane teknisyeniyim ama eczanede çalışmak istemiyorum çünkü herşey daha karışık bir dönemde saglık bakanlıgı sayesınde yani işten çıkmayı kendimde istedim a.sbakalım hakkımızdan hayırlısı senıon de hayırlı olsun canım
    :1hug:

Son düzenleme: 2 Kasım 2008
  18. 2 Kasım 2008
  19. NohutluPilav

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hoşgeldın canım hakkından hayırlısı olsun inşallah:lepi: