Sözlümden dayak yedim...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

daha öncede sözlümle ilgili bir topic açmıştım daha doğrusu ailesiyle ilgiliydi ayrılmıştık...yeniden bir araya geldik çünkü ayrı yapamamıştık.. çünkü ikimizde bütün arkadaşlarımızı silmiştik sadece birbirimizle görüşüyorduk..sözlüm bütün vaktini sonuna kadar benimle geçirirdi.. ama son zamanlarda bu ayrılmalar barışmalar beni sinir etmeler....benim sinirimi tepeme çıkardı.ondan ayrılmak istediğmi söyledğimde artık umursamıyor gibi davranıyordu.çok iyi olur bencede ayrılalım deyip oyun oynuyordu ayrılamıyacağımı bildiği için ..bende bu rahatlığa tahammülüm yoktu..bana ters konuştu bende tamamemn ayrılığı kafama koymuştum..msnden sildim yüzüğü çıkardım verdim. eşyalarını verdim.. ama aynı ofisteyiz.. işe ihtiyacım olduğu için işten çıkamıyordum .. oda nasılsa aynı yerdeyiz iş çıkışında barışırım deyip salamıyordu.. onun adına almış olduğu msn adresi vardı onuda kapatmıştım.kendi eski msnimi açmıştım daha önce bu konu için çok tartıştık sözlüm benim görüşmelrimi yazışmalarımı okuyacak bir program yüklemiş kendine en son akşam işten çıkararken baktım yeniden okumuş bütün yazılanları arttık yeter dedim dışarı çağırdım ne yamaya çalışıyorsun sen deidm suratını beni önemsemiyomuş gibi yaptı ve tokattı attım o anda...ona tokat atmamla bana saldırması bir oldu..resmen tekme tokat dayak yedim...benneyaptımkisenağlamasenağlama o bana kıyamazdı halbukii...pişman oldu..seviyorum dedi ağladı... kendimi savunim derken elimide çatlatmışım...sinirden üstümü yırtmıştım..neyseki kot ceketim vardı..akşam zorla bindiğim taksiye bindi maçı vardı gitmedi..zorla evimize girdi anneme söyleyemedim zaten hasta üzülmesini istemedim ama ona dedim artık seni istemiyorum seninle olmicam dedim oda tamam dedi gitti evden ...

2. 23 Nisan 2009
  3. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.174
    Ödül Puanları:
    188
    Artık eski sözlün değil mi?
    Lütfen evet de....

4. 23 Nisan 2009
  5. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    offffffff ya zuzu ben snein yazılarından mutlu bir ilişkin olduğu iznelimi aldım hep neyse kuzum üzülme kader kısmet valla bence yol ver gitsin bugün dışarda sana bunu yapan adam ilerde neler yapmaz tmm sen başlatmış olabilirsin tokatla ama o çok fazla ileri gitmiş

+bitaraftan iş bak onun olduğu ortamdan uzaklaş

6. 23 Nisan 2009
  7. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sukret ki Allah sana simdiden gostermis gerçek yuzunu
    Sakin ask, sevgi laflarina kanma, Sakin !!
    Sozluyken tekme tokatla girisen adam, Evlenince kim bilir nasil dover
    Bu iliski çok zedelenmis guzelim. aklini basini topla ve bir an once ayril ondan. Sakin arkana bile bakma, isterse ayni isyerinde olsun bosver. Sen kafana Bitti bu is dedikten sonra unutmak kolay olur.
    Sakin boyle bir tipi es olarak kabul etme. Inan ilerde çok pisman olursun

8. 23 Nisan 2009
  9. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    valla nedne kavga ettiğiniz bilmiyorum ama ben şiddete çok karşıyım sen ya da o birbirinize vurmayın konuşarak halletmeye çalışın aynı iş yerinden olmasıda ayrı bir durum tabi Allah yardımcın olsun düşünerek karar ver canım

10. 23 Nisan 2009
  11. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu erkeklerin eline en baştan bu iplerin hepsini veriyorsunuz ya...
    aferin size..:kızgın:
    bu ilişkide saygı adına hiçbirşey kalmamış
    saygı yoksa zamanla sevgi de biter...
    ben olsam bu konuyu açarken bile eski sözlüm diye bahsederdim..:sm_confused:

12. 23 Nisan 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ikinizde birbirinizden dayak yemişsiniz
    ayrıca size güveni de yok
    zaten umursamıyor sizi cepte görüyor,eminim evlenincede böyle olur
    Allah selamet versin yolunu açık etsin

14. 23 Nisan 2009
  15. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada senin de ona vurman hiç hoş olmamış

16. 23 Nisan 2009
  17. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    sakın geri dönme bı daha unutmaya calıs senın döven bı adamı unutmak zor olmuycaktır emın ol:1closedeyes:
    eger gerı dönersen gene dayak yiyeceksın bu boyledır herzaman bı kere kabul ettınmı arkası mutlaka gelıcektır
    yuzune bıle bakma :kahve::kahve:

18. 23 Nisan 2009
  19. cicika

cicika ♥♥♥&♥♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hemen uzaklaş.. yol yakınken bırak.. özürlerine sakın kanma yok bir anlık öfkeymiş falan filan masallarına sakın kanma ...evlenmeden bunu yapan evlenince ne olur artık allah bilir.. gençliğine yazık etme canım.....