Sözlümün ailesi : ( ... Bakarsaniz sevinirim..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Betty42 tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : Betty42
  1. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Iyi geceler arkadaslar,

Nerden basliyacagimi bilmiyorum ama az icimi dokmek istedim sizlere.
    Okursaniz biseyler yazarsaniz sevinirim, simdiden tesekkurler gozlerinize saglik..

Sozleneli yeni oluyor, 1-2 ay icindede nisanim olcak insallah.. Gelelim kendime gore olan sorunlarima..

Sozlumun annesinden hic yakinlik goremiyorum, nebilim cok kafaya takiyorum aceba istemiyormu beni diye bazen..

Bide anne babasi ayri, ama babasiyla gorusuyor sozlumm., sozumuz olduktan sonra babami 1 kere bile aramadi hayirli olsun demek icin, babamda kafaya takiyor boyle seyi dogal olarak.. Babamda diyor tamam gelmesine gerek yok ama en azindan arayabilirdi, cokmu zor diyor, niye aramiyor baba anlamiyorum..

Oteki kafama taktigimda, komsular tanidiklar fln duyuyorum sozlunun ailesi en az 2 haftada bir gelmesi lazim sizi yoklamazi lazim araya sIkI tutmak icin gelip gitmeleri lazim, ama yok oda yok.. Arada mesafe 2 saat kadar ama olsun abartilcak bisey degil, isteyen arabada bulur gelir sonucta, oda yok.. Ailemde dogal olarak bekliyor, uzulen ben oluyorum. Ara sira arar annesi annemi, oda fazla olmaz..

Nebiliyim ailemin hosuna gider sozlum arada oyle tak diye gelse surpriz yapsa elinde bir kutu tatli ile, ama oyle ince dusunceli degil, bilmiyorum napcam..

Yani niye boyle anlayamadim, fazla ilgili degiller gibi yada fazla adetleri bilmiyorlar ama uzuluyorum boyle oldukca. Sonucta bende iki tarafi idare etmem lazm ailemi kiramam sevdigim adamida kiramam, bazen sozlume diyorum laf cakara 'ne zaman gelceksiniz' gibi seyler, 'geliriz yakinda ' diyor. yada soruyorum bazen ' haberim yok ama babalar konustumu, babam bu konulari pek evde acmiyor fln 'diyorum ' yok aramadi, arar herhalde' diyor..
    Anne babasida ayri ikiside evli degil ama boyle ilgisizler veya adetleri bilmiyorlar.
    Benim bildigim kiz tarafina biraz duskun olmalilar aramalar sormalar, gelmeler, gitmeler.

Yok tik yok ama.. Nisandan birkac hafta once nisani konusmaya gelcekler o kadar..
    :gitme:

Cok uzgunum, napicagimi bilmiyorum. Bir yandan iyi diyorum annesiyle fazla samimi olmamam daha iyi diyorum, mesafeli olmak iyidir diyorum. Ama ailemede uzuluyorum onlarda ister karsi tarafin benim uzerime dusmesi ailemi arayip sormasi gelip yoklamasi ama yok..

:sinifsinif: napicagimi bilmiyorum, biliyorumki onlarda art niyetli insanlar degiller sadece biraz umursuz gibi geliyorlar bana bazi seylerde..

2. 22 Mart 2010
  3. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sizce acik acik sozlumle konusmaliyim bu kafama takilan sebeplerden dolayi ???

4. 22 Mart 2010
  5. combine

combine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    271
    Ödül Puanları:
    153
    Daha çok yeni sözlenmişsin alışma dönemleriniz her iki ailede birbirinin huylarına zamanla alışacaktır kaldı ki kayınvaliden anneni telefonla arıyormuş bence çok samimiyet olmamalı resmiyet senin ileriki hayatında sözünün geçmesi isteklerinin olması açısından daha avantajlıdır....kendini üzme,mutluluklar dilerim.....

6. 22 Mart 2010
  7. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nasil avantajli mesela?

8. 22 Mart 2010
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sozlunle konus eger hala ayni devam ederlerse takma..evet ailene karsi zorda ve mahcup kaliyorsun ama bosver boylesi bazen daha iyi oluyor.

10. 22 Mart 2010
  11. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sozlume anlatirsam oda belki annesiyle paylasirsa kotu ben olurum ama.. Nebiliyim, kafam cok karisik, uzgunum cok ona belli etmesemde..

12. 22 Mart 2010
  13. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Konu içerik nedeniyle " Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz " Bölümüne taşınmıştır.

14. 22 Mart 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gereksiz takıntıların bence

içine dert olacaksa konuş, rahatla:hulya:

16. 22 Mart 2010
  17. lahanabebek

lahanabebek oğluşumu çok özledim :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım boş ver bunlar sorun edilecek şeyler deil hem zaten daa çok yeniymişsiniz herkes birbirine alışana kadar zaman alır hem arada mesafe olması senin için daha iyi bence yinede çok istiyosan sözlünle konuş bizim adetler böledir de en azından beklentilerinizi bilmiş olur

18. 22 Mart 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boşver kayınvalidenin şimdiden mesafeli olması daha iyi sonra cılkı çıkıyor çünkü.

:nazar: