sözlünüze yolladiginiz hediyeyi....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zeynep_tuana tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zeynep_tuana
  1. zeynep_tuana

zeynep_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sözlünüze hediye olarak yolladiginiz kiyafeti erkek kardesinin üzerinde görürseniz
    ne düsünürsünüz tavriniz ne olur? bisey dermisiniz kendisine veya ne dersiniz kirmadan?

düsünün siz sevdiginiz insana özene bezen giysi alip yolluyorsunuz ve onlar bütün kiyafetlerini birlikte kullandiklari icin bunlarida birlikte kullaniyorlar

2. 11 Şubat 2010
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hep yasarım ben artık alıstım cnm sende sorun etme bence cunku ıstemıstır gıymek ıcın oda kıyamamıstır vermıstır

4. 11 Şubat 2010
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ben mesela daha evlenmeden once cıkarken yemez ıcmez para bırıktırırdım hedıye alamak ıcın ozel gunlerde ama bır bakardım kardesının ustunde

ayakkabı alırdım bır bakardım kardesının ayagında ha begenmedıyınden degıl kardeslerı ıstemız oluyor oda kıramıyo

6. 11 Şubat 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eğer kendim yaptığım bişeyse (kendi ördüğüm atkı vs) onları vermesine acayip kızardım. ama çok özel şeyler değilse belki de zevklerimiz aynı değil beğenmedi o yüzden atmadı da giymedi de kardeşine verdi* diye düşünüp çok da takmam snaırım...

8. 11 Şubat 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sorun bana aldığını kız kardeşimin üzerinde görsen ne hissedersin diye.
    ben hiç hoş karşılamam. eşimde kardeşleriyle ortak giyerdi beğendiği şeyleri ama asla benim aldığım kazağı giydirmezdi. iki tarafında saygı duyması gerek bu tür şeyler özel şeylerdir.

bence hayatım seni hayal ederek aldım kardeşinin üzerinde görünce şaşırdım sen mi verdin? yoksa sen beğenmedin mi diye sor?
    o da yoo ikimizde giyiyoruz derse benim sana hediyelerim bile mi ortak yani ? diye sorarsın. o da msjı alır heralde.

10. 11 Şubat 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence abartma derim
    birlikte kullanıyorlarsa bazı şeyleri kardeşi de beğendiyse eğer ısrar ediyorsa alıyordur hatta haberi bile olmayabilir
    benim de bi atkım vardı sevgilim vermişti
    bin tane atkısı olmasına rağmen ablam bi kere bana sormadan almıştı onun odasından bulmuştum
    çok kızmıştım ama büyütülcek bişey değil bence
    çok rahatsız oluyorsan bitanem bi garip oluyorum kardeşinde görünce onun içinde seni görmeye alışmışım farklı bi erkeğin üstünde görünce değişik geliyor fln de
    hem kırmadan derdini anlatmış olursun

12. 12 Şubat 2010
  13. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    olumlu düşün. çok beğenmiştir belki aynısından ona da almışlardır. sempatiksalakcinni

14. 12 Şubat 2010
  15. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Allah'tan benimkinin öyle huyları yok. zaten kıyafetini ayakkabısını başkası kullandımı daha el sürmez ona. oyüzden huyunu bilirler herkes kendi eşyasını kullanır onlarda. tabi akıllı kaynanam bırakırsa.

16. 12 Şubat 2010
  17. zeynep_tuana

zeynep_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim aynisini almalari mümkün degil ben almanyadan alip yollamistim bide haberi var cüünkü kardesiyle birlikte cekindikleri fotograflari yolladi bana orda gördüm

18. 12 Şubat 2010
  19. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şakaydı. :eek:

o zaman olumsuz düşün, sözlün beğenmemiş ve senin hediyeni kardeşine vermiş. -tatlicadiarzu-

benimki yapmaz ama yapsaydı eğer, hediyemi geri isterdim. :roflol: