sözün bittiği yer işte....canımdan can aldılar bugün...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dorukk tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dorukk
  1. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    söze nerden başlasam bilmiyorum... hayatımda geçirdiğim en zor 1 haftaydı geçen hafta.. hergünüm ağlayarak her günüm hıçkırıklarla geçti..bahsetmiştim tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım meleğimin kalp atışı için hastaneye gittiğimde kesenin bozuk olduğu öğrenmiştim ve dünyam başıma yıkılmıştı bi umut beklemiştim ve kesenin düzeldğini öğrenmiştim..tam umutalnmışken pazartesi günü bebeğimin 6. haftada gelişiminin durduğunu öğrendimoysa 7.5 haftalık olmsı gerekiyordu. kalbi atmıyordu kuzumun...elden bişey gelmiyordu işte...hayat o an durdu benim için..
    bu sabah itibari ile büyük zorluklarla imkansızlıklarla sahip olduğum kuzumu aldılar benden...8. haftamda kaybettim yavrumu...
    şimdi dilerim allahtan rabbim hiçbirinize yaşatmasın böyle bir acıyı...ama şükür allahıma yinede daha büyük acılar var.. ne acılar yaşamış insanlar var...allahım daha beterinden saklsın inşallahhhh...
    evet çok ağladımmmm çok yıprattım kendimi ama elden gelen bişey yok.... rabbim verdi rabbim aldı.. layık görmedi demkki..rabbim kimseye yaşatmasın dilerim.....
    hepinize teşekkür ederim destğiniz için...

2. 8 Nisan 2009
  3. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Allahım sabır versin en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah :Saruboceq:

4. 8 Nisan 2009
  5. nesrinbar

nesrinbar Bir Gün Mutlaka...O Gün Bugünmüş.... Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    88
    öncelikle çok geçmiş olsun sen var olduğun sürece Umutta Allahtan olduğu sürece bu yolda yürümek sabirla beklemek gerek meleklerin geleceği günü.benimde yavrularım elime düştü tuvalette neler hissettiğini anlayabiliyorum ve sana sabir diliyorum ve ağlamanın bu yolda çok işe yaradığını söylemek isterim istediğin kadar içindeki acı azalana kadar.sevgilerle....

6. 8 Nisan 2009
  7. zlmgncy

zlmgncy bebişim çabuk gel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dorukk canım ne desem boş biliyorum ama lütfen güçlü ol Rabbim sabrını verir inşallah Allah sana sağlık versin tekrar anne olman için:Saruboceq:

8. 8 Nisan 2009
  9. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet canım sözün bittiği yer,allah sabır versin inş tez zamanda toparlanır yoluna devam edersin,ewet beterin beteri var canım bende geçen haftaya kadar hamileydim fakat kısa sürdü kesenin yok olduğunu öğrendim dünyam yıkıldı,ama asıl beni yıkan ne biliyormusun iki gün önce eşimin benden boşanmasını istemiş babası ve annesi en çok yıkan yıkım bu oldu işte,ve bugünde geldi benle tartıştı annesi oğlumu bırak evlensin senin daha çocuğun olmaz dedi ağzına geleni saydı bana,şimdi ben napabilirim allahın takdiri,onları allaha havale ettim,onun için canım diyeceğim şey eşine sıkı sıkı sarıl yola devam et,allah yardımcımız olsun.

10. 8 Nisan 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    dorukk çokk geçmış ols canım..............rabbım yaşatmasın bı daha.....bulupta kaybetmek çok zor.........inş daha ıyısını kısa zamanda nasıop eder rabbım..............kendını toparla ve yenıden başla canım inş gerek kelmezda tedavısız hamış olursun...............dua ile

12. 8 Nisan 2009
  13. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm allahım inşallah tez zananda seni yeniden anne yapar demekki hayırlısı böyleymiş

14. 8 Nisan 2009
  15. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun canım benim.ınşallah kısa sürede sağlam bebişlerine kavuşursun canım.Ay nedense bebişler dedim ha ikizmi olucak ne..

16. 8 Nisan 2009
  17. duygu_22

duygu_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım ne desem bos rabbım sabrını versın dualarım senınle bıran onceb toparlanırsın umarım

18. 8 Nisan 2009
  19. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatım Allah sabır versn size
    ınşallah bu acıyı unutturacak acılar tatdırmasın Rabbim
    En kısa zamanda sağlıkla evlatlarına ! kavuşmanı diliyorum canım