Spekulumdan korktum = (

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve debby tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : debby
  1. debby

debby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hanimlar ben bugun doktora gittim tum cesaretimi toplayip.. muayene yapmamiz gerek deyip spekulumu cikartinca tum cesaretim kacti.. spekulumu degdirdigi an yok yapamiyicam dedim, smear testi yapmamiz lazim falan dedi ama ben cesaret edemedim dogrusu.. ban bir antibiyotik verin dedim.. esimle benim kullanmamiz icin bir antibiyotik verdi..bir hafta gunde ikiser tane kullanicaz.. umarim kurtulurum su akintidan.. cunku muayene acayip feci bisey.... en azindan denedim :KK43:
    :eek:lmaz:

2. 18 Temmuz 2009
  3. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende yaptıracagım en kısa zamanda ınsallah.. :1closedeyes: laf aramızda bende cok tırstım o aletten.. :sinifsinif: ama tatlım cok onemlı ve gereklı bı saglık muayenesı keske vazgecmeseydın de guzelce muayene olsaydın.. :nazar: nasılsa bıgun muhakkak olacaksın.. :kahve: bır an once olurdun hıc olmazsa.. :nazar:

4. 18 Temmuz 2009
  5. EU3

EU3 Guest

aslında hiçde korkunç bişey degil inan kiş çokda fazla acı veren bişrey degil hata yapmışsın canım dilerim geçer ama muayene olsaydın keşke vajinal usg ile baktı mı peki sağlık için herşeyi göze almalısın ama sen bilirsin beren e bende katıolıyorum görüşlerine kesinlikle buyuk bir hata yapmışsın

6. 18 Temmuz 2009
  7. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    ya ben spekulumdan hiç rahatsız olmuyorum...zaten eğer smear alınmıcaksa yada işlem yapılmıcaksa spekulum kullanmıyolar...usg ile bakıyolar..bana 3 kere spekulum takıldı...1.si smear testi için.2.si rahim filmi için..3.sü aşılama için ...gayette rahattım...dr um kadın belki bunun rahatlığıda olabilir...

8. 18 Temmuz 2009
  9. debby

debby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  10. 18 Temmuz 2009
  11. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    zemuszemus zemuszemus zemuszemus bende alıskanlık yaptı on yıl boyunca hala doktora gitmeden duramıyorum her seferinde takıyorlar bağımlısımı oldum ne kaydirigubbakcemile3

12. 18 Temmuz 2009
  13. nina

nina Guest

canım korkucak birşey yok tabiki hoş bir alet değil ve hiç bir bayan o muayeneden hoşlanmıyor ben hiç bir sorunum olmadığı halde gittim yeni evlendiğim zaman 3 senedirde düzenli giderim her defasındada tırsarım ama yinede muayenemi olurum acı falan yok rahat olduktan sonraşakkıdı

14. 20 Temmuz 2009
  15. debby

debby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kocaman demir bir alet nasil icime girecek, korkunc bisey.. sanirim hayatim boyunca yaptirmiyicam ben bu isi

16. 20 Temmuz 2009
  17. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Öyle düşünmeyin.. Bir bebek büyüklüğünde açılabildiğini unutmayın.. Rahat ve gevşek bir şekilde giderseniz hiçbir problem olmaz, hissetmezsiniz bile.. Göründüğü kadar korkunç bir şey değil..

18. 20 Temmuz 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    korkmuyorum ben,tedavi gördüğüm için hemen hemen her ay o masaya yatıyorum..