Sper Anneler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba kızlar herzaman katılmasam da zevkle okuyup takip ettiğimiz topikte tam ne olduğunu anlamadım fakat devam etmesini dilediğm için burayı açtım eğer site yoneticilerimiz de uygun görürlese burada devam edip tekrar buluşmak ümidiyle bütün arkadaşlarımızın her zaman her yerde paylaşamadığımız konuları burada konuşmak dertleşmek paylaşmak ümidiyle görüşmek üzere hoşçakalına.s.

2. 26 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

aregonum nerdesin nasılsın canım kandilin kutlu olsun canım allah sana en kolayından güzel bi doğum nasip etsin canım :nazar

4. 27 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

teşekür edim selcan senin de kandilin mubarek olsun sık sık görüşmek ümidiyle sevgilernazar:

6. 27 Eylül 2008
  7. aregon

aregon Guest

Sağol canım , siteyi açtım da kilitli olduğunu görünce şaşırdım , neden kilitlenmiş acaba , neyse yeniden başlığımızı açtığın için teşekkürler canım ,bugün kontrolüm vardı , benim prenses halen makat gelişinde, bir kaç hafta içinde dönmezse sonrasında dönmesi zormuş, sezeryan olma ihtimali var yani, NST maceraları başladı, bir türlü sevemedim bu aleti...

8. 27 Eylül 2008
  9. aregon

aregon Guest

Arkadaşlar kandiliniz kutlu olsun, bu mübarek gecede birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim, sağlıklı ve hayırlı evlatlarımızın olması dualrıyla ...

10. 27 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım benim daha erken döner telaşlanma senin stresin bile etkiler rahat ol herşey olacağına varır bizim yapabileceğimiz başka bişey yok :1hug:

12. 27 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

aboooooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv sen cok yasa emii nur ablammmmmmm

14. 27 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ama diger topikte coook guzel bilgilerimizz vardiii ayy bu basligi gorunce icim bayram ettii ayolllll
    klara kara dusunuyodum nolcekk diyeee :teytey:

16. 27 Eylül 2008
  17. EU1

EU1 Guest

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

:nazar::nazar::nazar:

18. 27 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ben biliooommm
    maaleseff gulnisa ablamm
    sifirlatti mesajlarii
    ben ve samiradaa baybchoice ile ilgili olanlari sildirdikk tadimiz kacmasin diyee
    moderatorlerr baya dusunmuslerr
    hem zaman kaybi bise hemde gereksizz diye kilitlemislerrrsenağlama