Sper Doktor Tahir Tosyal..Dragos ifa'da.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ayfersmu tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ayfersmu
  1. ayfersmu

ayfersmu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar merhabaa,
    ben dün ikili testi yaptıracaktım gittim Dragos Şifa Hastanesine Mine Hn ile olan randevum kadın doğumda çalışan arkadaşların hatasından Tahir Bey' e devredildi ki iyi ki devredilmiş çok şükür geri çevirmedi beni doktor bey.Saat 14:30 da dün idi randevum ve meğerse saat 14:30 da mine hanım çıkıyormuş.dumur oldum kalakaldım.ama Tahir bey geri çevirmedi ve saatlerce orada kaldım bebeği istediği konuma getiremediği için (ensesini tam görmek için dönmesi gerekiyordu) uğraştı uğraştı benide göndermedi.Çikolata ye yavrum dedi.Tok olman lazım dedi.Ama paso yiyom tıss bizimki dönmüyor:) Ama doktorcuğuma helal olsun ne diyim.Şükür ki döndü baktı ense kalınlığı normal çıktı maşallah.Ay çok şükür yarabbimmm.Kan testininde bir hafta sonra sonucu.
    Tahir Bey ,Tahir Bey ,Tahir Bey.Tek geçiyorum mükemmel ötesi bir doktor.Aşık oldum anlatımına çook tatlı,çook babacan,şeker mi şeker bir doktor.O kadar alakalı ki sanki kendi bebeği gibi ilgileniyor.hani doktorların herşey normal o normal bu normal durumu varya o değil.ona göre bize önemli olan herşey onda da önemli.ben tavsiye ederim şiddetle. Tahir Tosyalıoğlu adı soyadı.Süper doktor Tahir Beeey.Ve sadece ben değil bekleme odasında konuştuğum herkes çok çok memnun vede bir giren yarım saatte çıkıyor içeriden.ayrıntılı ilgileniyor.hemen gönderiyim demiyor.Tahir Bey'i tanımasaydım Medipol'e devam edecektim ama artık Tahir Bey'i keşfettim Dragos Şifa Hastanesi Tahir Bey'e devam.hihoyyyt

2. 22 Şubat 2009
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    mine hanımdan çok memnunum ama tahir beyı bu ara cok methedıyorlar.. acaba degıssem mı?

4. 22 Şubat 2009
  5. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ultrasonu nasıl? mıne hanımın kı pek saglıklı degıl gıbı? karanlık ben cok göremıyorum?

6. 22 Şubat 2009
  7. ayfersmu

ayfersmu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Mine Hn'dan randevu aldım ikili tarama testi için tanımıyordum sadece yazılardan gördümdü.2 dakikada girip çıkıyoruz demişlerdi ama memnun olanda vardı.Kötü diyemem denemedim çünkü.Ama iyi diyorlar.Benim sinirimin bozulması 14:30 randevu veriyorlar ama Mine Hn 14:30 da çıkıyormuş.Kızdım ama Tahir Bey ile tanışınca tüm kızgınlığım geçti.iyiki böyle oldu dedim.sen memnunsan devam et ama çok babacan doktor Tahir Bey çedenecim yaa.

8. 22 Şubat 2009
  9. ayfersmu

ayfersmu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ultrasondan biz anlayamıyoruz.makinaların modeli mi bilemem ama Tahir Bey'in gözü orada ve uzuun uzun bakıyor.o anlasın yeter bana inanki.

10. 7 Mart 2009
  11. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aa tahir tosyalı yıllar önce erzincandaydı.teyzemin kızı ters geliyomuş ve tahir tosyalı sezeryana bile gerek kalmadan rahatça gerçekleştirmiş doğumunu.teyzem 20 yıl geçmesine rağmen hala söyler.bana yakın olsaydı bende ona gitmek isterdim

12. 7 Mart 2009
  13. gelinck83

gelinck83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.prof mu doktor?bide problemli gebeliklerle ilgileniyo mu acaba?hamile kalmadan iyi bi doktora gitmem gerekiyo.bide hastane nerde?yardımcı olursanız çok sevinirim.

14. 7 Mart 2009
  15. ayfersmu

ayfersmu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bak bir iyi durum daha.dediğin gibi yıllar önce görev yeri başka idi demek ki.Almanyada staj yapmış zamanında onuda duydum.
    canım kesinlikle öneririm.kendi çözüm değil ise ismini tam hatırlayamıyorum tufan bey yada tayfun bey diye bir doktora yönlendiriyor bu gibi hallerde.kartal dragos anadolu yakasında.dragos şifa hastanesi yaz çıkıyor google'da.Allah iyi sonuçlar versin inşallah.

16. 20 Haziran 2009
  17. selincee

selincee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar
    bu yazıyı görünce üyelik aldım hemen :)
    bu ıkıncı gebeliğim 2 yaşında bır kızım ,şimdi 27 haftalık hamıleyım
    kızım daha dünyaya gelmeden adatepe kızılay da tanıştım tahır beyle çocuk düşünüyoruz kullanmam gereken vıtamın vs.birşey var mı dıye gitmiştim o günden bu güne kopamadım tahır beyden öyle ilgili,sıcak ki 45 dk konrol sürdüğünü görmedım ben hiç sormadan evet bunuda merak edıyordumm dediğim oldu hep allah başımızdan eksık etmesın sadece hamılelık değil her türlü konuda yardımcı oldu bıze ablamın çikolata kıstlerı vardı başından sonuna kadar yanındaydı

sormak istediğim herhangi birşey olursa yardımcı olabılırım arkadaşlarr

18. 20 Haziran 2009
  19. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    bişey sorucam.
    dragos şifa, nasıl bir hastahane?
    gezen oldu mu hiç?
    odaları? doğumhanesi? kuvöz durumu? hastahane personelinin ilgi alakası? fiyat politikası? ssk anlaşması var mı? tam teşekküllü doğum yapılabilecek bir ortam mıdır yani?