sperm analizi acilllll yardımm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve efnanim tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : efnanim
  1. efnanim

efnanim eşim ve oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    arkadaşlar eşi için sperm analizi yaptıran varsa bişi sorucaktım lütfen cevap yazın eşim hastane ortamının etkisyle çok az boşalabildiğni söyledi buna rağmen sperm sayısı ve yapısı normal çıkar mı? tek bir damlada olsa değerler normal çıkar diye duyduk ama yinede endişe ediyoruz bilgisi olan varsa lütfennnn paylaşsın

2. 4 Haziran 2010
  3. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım az dedıgı ne kadar zaten yarım bardak bosalmıyorlarkı.benım esımde ozel hastanede test yaptrmıstı.bır bardak gıbı bısı verıyorlar ustunde kapagı var.palstık bardaklardan bıraz daha kucuk o kap.esım bosaldı.baktım bır tatlı kasıgı kadar belkı bıraz daha fazlaydı.ama yemek kasıgını doldurmazdı heralde.sınırın ustunde cıktı sonuclar.cok yuksek olmasada sınırın ustundeydı.haftaya capada yaptrcak esım.bır oldu kür uyguladım bızde varıkosel var.bakalım dusukmu cıkıcak yuksek mı.rabbım ısteyen herkese bebıslerını saglıkla versın ınsallah

4. 4 Haziran 2010
  5. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım az veyada çok boşalması önemli değil...Onlar zaten bir damlada tüm herşeyi araştırıyorlar...Kendinize sitres yapmayın...

6. 4 Haziran 2010
  7. efnanim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    Allah ne muradınız varsa versin eşim çok üzülmüştü normalden daha az miktarda boşalmış çünkü yanında ben yoktum sizin cevabınızla valla havaya uçuyodum neredeyse ben düşük yaptımda acaba spermle alakalı mı diye yest yaptırdık sonuçlar yarın açıklanacak nolurrr bana dua edin inşallah bi sorun yoktur inşallah yazdığınız mesaj karşılığı Allah muradınızı yani bebişinizi size en kısa zamanda verir

Son düzenleme: 4 Haziran 2010
  8. 4 Haziran 2010
  9. efnanim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    welcome sizede çççooookkkk teşekkür ederim eşim çok stressliydi o gün beni suçladı senin yüzünden diye ve morali okadar baozulduki bundan sonra olacağı varsada olmaz dedi çok az boşalabildim dedi dünyam başıma yıkıldı Allah razı olsun sizin cevablarınızla havaya uçtum resmen Allah bana yazdığınıuz mesaj karşılığında bebk nasip etsin inşallah tabbiii istiyosanız yoksa ne istiyosanız onu versin inşallah

10. 5 Haziran 2010
  11. efnanim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    kızlar müjde eşimin değerleri normal çıktı ama sanırım varikosel varmış ultrasondan bakılması gerekiyomuş ama zaman yoktu baktıramadık malesef peki benim bebğimin düşme nedeni olabilir mi?