sperm artıranlar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ffilizz tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : ffilizz
  1. ffilizz

ffilizz <3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar az önce tv den duydum bi doktordan .... sperm artırmak için havuç suyu içilecekmiş. 1 bardak suya 6-7 parça keçi boynuzu koyulup suyu içilecekmiş... zeytinyağında bekletilmiş incir yiyilebilirmiş...ve kesinlikle stresden uzak durulacak. bunun için ikiside melisa çayı içebilirmiş. ne biliyim bi kaç çözüm işte.hangisini yaparsanız .... allah hepimize tez zamanda bebiş versin...:Saruboceq:

2. 25 Mart 2010
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sadece keçi boynuzu pekmezi yiyerekte spermler arttırılabilir gerçekten çok işe yarıyo sabahları aç karnına bi yemek kaşığı ve akşam yine bi kaşık yenerek artıyo benm eşimin spermleri 8 milyondan tam 22 milyona çıktı sadece bi ay içinde bir ay uygulayın ve görün...

4. 27 Mart 2010
  5. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım havuç suyuna dikkat diyorum. eşin sigara kullanıyorsa kanser riskini arttırır. sigara kullanmıyorsa gerçekten faydalı. inciri sen eşinle beraber yiyebilirsin. keçiboynuzu yararını gören çok kişi var tavsiye ederim. bunun yanında çakşır otunu tavsiye ederim macunu suyu her şeyi faydalı. bir de stres kesinlikle yasakk..... uzun süredir erkek infertilitesi ile uğraşıyorum bu arada bir tüp bebek bir de normal yoldan kimyasal gebeliğim oldu. rabbim sizin yolunuzu açık etsin. bu sebeplere muhtaç olmadan hemen bebişinizle sizi buluştursun.

6. 27 Mart 2010
  7. neptunee

neptunee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten keçiboynuzu işe yarıo. eşim hastalığı yüzünden bol bol keçiboynuzu tüketirdi. evlendikten 1.5 ay sonra hamile kaldım. he bide bu konuda araştırmada yapılmış: l-carnitine de keçiboynuzu gibi sperm sayısını ve hareketliliğini arttırıomuş. eşim hastalığı yüzünden l-carnitine de kullanıodu. yani benim için hamile kalmak kaçınılmazdı :eek: delikafadulden