Sperm arttırıcı Nohut kürünü duydunuz ya da yaptınız mı?

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve ezine77 tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ezine77
  1. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Bazı erkeklerin testislerinde sperm üretimi yoktur.Buna azosperm denilir.Fakat bu kişilerin kök hücreleri bir miktar sperm üretebilmektedir.

Bu kişiler nohut kürünü uyguladıklarında başarı oranı %35-40 oranında artmaktadır.

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun azosperme karşı nohut kürü :

Yarım litre su kaynatıldıktan sonra içine 6-7 kaşık nohut atılarak 10 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bırakılır. elde edilen suyun yarısı sabah kahvaltısından sonra,diğer yarısı da öğlen yemeğinden önce içilmelidir.

Bu küre en az 2 ay devam edilmelidir.Başarı oranı %35-40 olmaktadır.

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu bu kürün başarı oranını arttırmak için üzerinde çalışmalarına devam ettiğini açıkladı

internet sitesinin birinde yazılanları aktardım size ama acaba ne kadar doğru merak ettim.ibrahim saraçoğlunun sitesinde böyle bir kür tarifi bulamadım.saraçoğlunun kitabı elinde olan var mı?bu kür orada var mı acaba?biz nedeni bilinmeyen infertiliteyiz.dr dan sonuç alamayınca kürlere başaldım.ben soğan kürünü yaptım.eğer deneyen ya da bilgisi olan varsa eşime de bu kürü yaptırıcam.yeniden tüp bebeğe gidene kadar alternatif tıbba yöneldik.ibrahim saraçoğlu da bence güvenilir bir hekim.bu kürle ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

hulusiye bunu beğendi.
  2. 1 Şubat 2009
  3. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    hiç duymadım canım valla umarım uyan uygulayan vardır

4. 2 Şubat 2009
  5. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    :QUOTE=loveli;5137684]hiç duymadım canım valla umarım uyan uygulayan vardır[/QUO
    herkes ya kürlerden bıktı ya da kimse böyle bir kür ne duydu ne de denedi.bütün bunlar belki de sadece umut sömürüsüdür çünkü internette gördüğümüz hherşeye de inanmamak lazım.i.saraçoğlu kürü diye yazmışlar ama acaba onun kürü mü?neyse ben bu durumda kimsenin sesi çıkmadığına göre en iyisi hiç denemiim.

6. 7 Mart 2009
  7. edebiyatci_16

edebiyatci_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bu inanılmaz şekilde gaz yapar şahsen bu büyük işkence olur