sperm arttırmak için bitkisel macunlar

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve elmarya tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : elmarya
  1. elmarya

elmarya mucizem benimle Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar benim duyumlarım ve araştırmalarım sonucu sperm arttırmak için bitkisel macunlar oldugunu öğrendim eşim geçenlerde 8 yıl çocugu olmayan bir arkadaşıyla konuşmuş 8 yıl sonra bu bitkisel macunlardan kullanmış ve o kullandıgı ay eşi hemen hamile kalmış sorun ise sperm azlıgı ve varikosel varmış.şimdi 2 çocugu var.ve bizede bu macundan tavsiye etti.hatta başka arkadaslarınada bu macunu önermiş onların eşlerinide hamile kalmışlar.bu macunu bir eczacı yapıyormuş fiyatı 800 ytl biraz pahalı ama biz 2,3 ay sonra almayı düşünüyoruz.o zaman sonuçları size haber veririrm.nettede araştırdım bu macunları herbalistlerdede bulabiliriz.bence eşinde sorun olanlar bu macunu kullansınlar.fiyat pahalı ama düşünün aşılama tüp bebek yaptırdıgınızda bunun kaç katı para ödüyorsunuz.ve tutma ihtimali %50 falan bide bunu deneyin derim... :kahve:
    Herbalist : Kısırlığa Bitkisel Destek BU SİTEYE DE BİR BAKIN İSTERSENİZ...

2. 1 Eylül 2009
  3. cucuxxx

cucuxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off off fiyatı çok pahalı yaa 800 bununla nerdeyse 2 aşılama yapılır.bende araştırdım bu siteye daha önce girdim fiyatını merak ediodum en fazla 300 falandır dedim ama şok oldum şimdi senden okuyunca nekadar kullanılio bi kutusumu 800 yoksa bikaç kutumu bu 800 wermekle bitiomu iş nebilim yok biraz daha takviye deyip daha fazla almasınlar

4. 1 Eylül 2009
  5. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben bu sitenideki macun fiyatını bilmiyorum bizim burada bir eczacı yapıyor o 800 e satıyor ve bir tane degil bir kaç kutuymuş.
    bu siteyide ardım tlf ile bana eşimin sonuçlarını fakslamamı söylediler fiyatı sordum tüm ısrarlarıma ragmen bilgi vermediler.benim eşim aşılama ve tüp bebek yaptırma taraftarı degil o yüzden ben almayı düşünüyorum eşimde onay veriyor biraz daha takviye yapacaklarmı bilemem ama eşimin ark. na hemen iyi gelmiş 1 ay kullanmada bizim içinde çok pahalı ama yapacak başka bişey yok...

6. 2 Eylül 2009
  7. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım bizde lokman hekime yaptırdık.çevremizde bu macun sayesinde umutsuz olupda hamile kalan okadar çok kişi gördükki.10 gün falan oldu kullanalı bilmiyorum bizde etki edermi ama sizinki çok pahalı biz 150 tl yaptırdık üstelik test sonuçlarına bakıp kişiye özel ypıyo neye ihtiyacı varsa onu ekliyo.bence ii araştırın çok pahalı

8. 3 Eylül 2009
  9. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    aycank bu macunu ankarada mı yaptırdın olmazsa sana mı sipariş etsem kargoyla falan yollasan sende nasıl olurki acaba..
    faydasını görürsen bana haber verirmsin canım ben daha hemen almıyacam arastırıyorum bide işte bu kısırlıga son sitesi var girdinmi bilmiyorum oranında fiyatını ögrenmeye çalısacam ama nasıl iyi geliyormu orasını bilmiyorum.

Son düzenleme: 3 Eylül 2009
  10. 3 Eylül 2009
  11. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım şuan bi faydası oldumu bilmiyoruz bir aya kadar test yaptıracaz zaten o zaman belli olur istersen tabiki gönderirim burda yenimahallede bi lokman hekim yapıyo test sonuçlarına göre hazırlıyo ama tadı çok kötü tamamen bitkisel vucudun neye ihtiyacı varsa onları içine katıyo.büyük bi kabın içerisinde karıştırıp veriyo dediğim gibi tadı kötü keçiboynuzu kürünü falan içemeyen bunu hiç içemez eşin nazlıyse zor boşuna alma parana yazık.ama ii araştırın canım 800 tl çok para işe yarayacağıda kesin değil bukadar para bir çırpıda verilmez bence olacağı varsa Rabbim veriyo zaten biz neyaparsak yapalım.

12. 13 Kasım 2012
  13. gelbebegim2

gelbebegim2 BağrımaTaşBastırmaAllahım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    arkadaşlart sonuçlar ne oldu
    macunlar işe yaradımı
    hiç birşey yazmamışsınız.:KK43:(

14. 16 Kasım 2012
  15. lykos

lykos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Canım mailine cevap yazdım fakat posta kutun doluymuş, gitmedi haberin olsun:KK34:

16. 16 Kasım 2012
  17. gelbebegim2

gelbebegim2 BağrımaTaşBastırmaAllahım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım boşalttım :))

18. 18 Kasım 2012
  19. tk38tk

tk38tk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    özeldn yazıyorsunuz bizim bilgi alma olasılığımız kalkıyor detaylıca yazsanızda bizde faydalansak olmaz mı :KK5: