Sperm azlıgı yuzunden asılama yaptıranlar buraya..

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve ALLAHvarGAMyok tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ALLAHvarGAMyok
  1. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    Kızlar 3 ay once bızım 1 mılyonun altında cıkmıstı sperm sayımız varıkosel falan cıkmadı.hareket vede mrfolojıdede bır sorun yok ama sadece sayımız dusuk bu afta tahlılı tekraralıcaz bakalım ılaclarlan yukseldımı.eger 10 mılyon cıvarındaysa asılama dedi doktorumuz.aranızda yaptıran varmı tutupta hamıle kalan tecrubelerınızı paylasırsanız cok sevınırım.....

2. 16 Nisan 2010
  3. gamsem

gamsem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım bizimde hareketimizde problem vardı..sayı normalden de yüksek çıkmıstı..bnm sana acilen tavsiye edecegim şey eşine keçiboynuzu kürünü uygulaman..bende ibrahim saraçoglunun kitabı var..internet sitelerinde de var nasıl uygulanacagı..kitapta 3-4 milyonla hamile kalan hastalarım var diyor..bizde şubat ayında aşılama yaptırdık ama malesef tutmadı..hemen akabinde keçiboynuzuna başladık..şimdi 2.ayımızdayız..inş. hayırlı sonuçlar alırsın..daha kendi halimizde takılımayı düşünüyoruz..yaza kadar olmassa 2.aşılama için tekrar çalışmalara başlayacagız..ama ben %100 inanıyorum çok iyi sonuç alacagımıza bu kürle birlikte..en kısa zamanda anne olmamız dilegiyle...

4. 16 Nisan 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    cok tsk ederım sonucumuzu gercekten merak edıorum sonuta 1 mılyondan azdı degerımız acabafaydası olurmu yaptım hergun kecıboynuzunu?

6. 16 Nisan 2010
  7. ed32

ed32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    108
    bayanlar meraba benim eşimde sayı 9 milyon morfoloji %14 hAREKETLıLıK %80 aşılamaya yaptırmaya değer mi sizce tutar mı? çok korkuyorum...

8. 16 Nisan 2010
  9. gamsem

gamsem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım erkek infertilite bölümünde bi başlık var 2milyondan 76 milyona yolculugumuz diye onu bi inceele istersen 2milyondan 76milyona çıkarmayı başarmıslar hemde dr.lar olumsuz konusmuslar cok..keçiboynuzu yanısıra bisürüde takviye almıs..

10. 16 Nisan 2010
  11. gamsem

gamsem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizde hareketlilik baya iyiymiş maşallah arkadasım valla bizde %25 le tutmadı hareketliilikle..ama bence dene derim..sonucta şans hiç yok degil..

12. 16 Nisan 2010
  13. ed32

ed32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    108
    inş ya..

14. 16 Nisan 2010
  15. pinkparadise

pinkparadise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı durum bizdede var.ilk testte 24 milyon çıkmıştı.2, testte 5 milyon çıktı şimdi son olarak bir kez daha yapılacak ve düşük çıkarsa doktorumuz bizede bu ay için aşılama dedi bakalım.işllh yüksek çıkareyvahedigeldismileanlamadığım şey neden bu kadar azalma olabilir acaba.24 milyondan 5 milyona 1 er ay arayladelikafaduldenilaç ile yükseldiğini ilk defa duydum:1shok:

16. 16 Nisan 2010
  17. ALLAHvarGAMyok

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    evet ılaclarlan yukselıyor canım

18. 18 Nisan 2010
  19. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizde bikaç ay sonra yaptırcaz. haziran veya temmuz. bu arada eşim ilaç kullanmaya başladı. benim merak ettiğim ise acaba ilk aşılama tutma ihtimali ne kadar. kendimi şartlandırdım hemen olcak aşılama sonrası diye üzülmek istemiyorum:KK43:(( aranızda var mı eşinin sperm azlığı yüzünden aşılama yaptırıp ilk seferde hamile kalan??? bize biraz umut olsun