sperm sayısı 5 milyon olupta doğal yoldan hamile kalan var mıııııııııııı

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve mercankara tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : mercankara
  1. mercankara

mercankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    537
    Ödül Puanları:
    113
    Selam arkadaşlar ,
    ilk kez tüp bebek denedik olumsuz sonuçlandı...Eşime keçiboynuzu kürü denemeye çalıştım ama öğürmekten içemedi sigarayıda bıraktıramıyorum...
    arginin diye bi vitamin varmış işe yarar mı? tecrübe sahibi arkadaşlar bilgilerimiz paylaşalım mı şimdiden teşekkürler...

2. 2 Mart 2010
  3. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Aramıza hoşgeldiniz. Bence sayınız 5 milyonsa oldukça iyi en azından bizim sayımıza göre. "Alternatif tıba artık daha çok inanıyorum" diye bir topik var. Orda Senanur_1984 adında bi arkadaşımızın eşine uyguladığı beslenme yöntemi var.
    Sperm sayısını ve hareketliliğini artıracak şekilde anlatmış uzun uzun. Bence o topikteki yazıları güzelce oku. Aynen harfiyen uygulamaya koyul bi taraftanda da her akşam mutlaka eşine keçiboynuzu kürü uygula. Sonuç alırsın diye düşünüyorum.
    Bende eşime o topikteki beslenme yöntemini uyguluyorum bu ayın sonunda test yaptırıcaz, ona göre sonuçları paylaşırım. Allah yardımcımız olsun.

4. 2 Mart 2010
  5. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238
  6. 11 Şubat 2011
  7. aslipinar_04

aslipinar_04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaslar bende sızler gıbı uzun sure cocuk hasretı yasadım en sonunda allahım dualerımı kabul ettı esım azosperm tanısı ıle ankarada bır ozel tuo bebek unıtesınde 1 defa tup bebek deneyımımız oldu ama sonuc 2 aylıkken dusukle sonuclandı 1 de etlık hastanesınde asılama deneyımımız oldu ama sonuc negatıf artık psıkolojıkmen yıkılmıstım takı bır doktor ısmı duyana kadar ısteyene maılle atabılırım ısmını esımın sperm sayısı 5 mılyondu onunda 100 90 nı ölu doktor beyden allah razı olsun 5 aylık bır tadavı onerdı menogon amp ve her gun sabah aksam harnup pekmezı hergun ıctı esım be 5 aydan sonra bıde baktıkkı sperm sayısı 65 mılyona cıkmıs ve morfolojı 100 90 canlanmıs ve en guzelıde bılıyomusunuzzzzzzz dogal yollla hamıle kaldımmmmmmmmmmmmmmmmmm sımdı 2 aylık bebısım var gübüsümde allahım ısteyen herkese nasıp etsınnnnnnnnn:KK19:

MELEKiim, polit ve mlkfth bunu beğendi.
  8. 11 Şubat 2011
  9. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım tebrik ederim. Rabbim tamamına erdirsin. Bizlere de nasip etsin inşallah. Bahsettiğin doktorun ismini burdan verebilirsin canım. Bir problem olmaz.

10. 23 Şubat 2011
  11. zinnureyn

zinnureyn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canm ilk olarak tebrik ederim
    ne güzel doğal yolla olmuş bakk,ben de o drun ismini ve uyguladığınz şeyleri merak ettim lütfen yazar mısın

12. 28 Şubat 2011
  13. hayat!!!

hayat!!! Çok şükür Bin şükür seni bana verene... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    canım bizimde sperm sayımız 5 milyon 2 aşılama denedik negatif sonuçlandı. şimdi proxeed plus diye bi ilaç var ondan kullanıyo eşim. bi de keçi boynuzu kürü yapıyoruz. işe yarar mı bilmem ama doğal yolla hamilelik zor gibi geliyor bana yine de Allah tan ümit kesilmez ben her ay bekliyorum belki bu sefer olmuştur diye ama olmuyor:KK43:(

14. 13 Mart 2011
  15. pamuk58

pamuk58 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bizim topiğimize gelip mücadele edebilirsin canım

http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...6-milyona-yolculugumuz-2239.html#post18143102

16. 14 Mart 2011
  17. ceymi

ceymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana doktorun ismini özelden atarmısın teşekkürler

18. 18 Mart 2011
  19. obel