Sperm sayısı ve haraketliliği düşük olduğu halde hamile kalan oldumu?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

29 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Ben 4.5 aylık evliyim.İki ay kadar önce doktora gitdik.Doktor eşimin sperm sayısının ve hareketliliyinin düşük olduğunu söyledi.Ben çok korkdum.Tedavi aldı.Şimdi bir daha analiz vemek istiyor farkı bilmek için.Ya bu sorunu olan ve ya bu sorunu yenib de hamile kalanlar varmı?Doğal yolla bu faizi nasıl yükseltmek olar?Lütfen cevablayın bekliyorum yorumlarınızı

2. 29 Nisan 2008
  3. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım günaydın..bizdede hareketlilik az çıktı..dr.bir ilaç verdi onu başladık inşallah faydasını görürüz....ama eşim keçiboynuzu pekmezi yiyor 2 aydır..sperm değerleri gayet yüksek çıktı....

4. 29 Nisan 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Bilmem biliyormusun ben azeriyim.Pek çok yerde okudum keçi buynuzu pekmezi ama ne olduğunu bilmiyorum.Neden hazırlanıyor?

6. 29 Nisan 2008
  7. zynp.ZEYNEP

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım marketlerde satılıyor kavanozda harnup pekmezi olarak geçiyor ismi..büyük hipermarketlere gidersen bulursun...

8. 29 Nisan 2008
  9. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım havuç suyu keçiboynuzu ve çakşır otu suyu bunlar aktarlarda satılıyor....bende eşime yapıyorum hepsini kullanıyorum inşallah bir işe yarar allah bilir orasını tabi ama bu bitkilere allah bu özellikleri verdiyse mutlaka bir bildiği vardır bende bunlardan yararlanıyım dedim sonuçta doğal bişey mutlaka faydasını görürüz....sende istersen bunlara başla ben hepsini aynı andaa yapıp aynı gece içersinde içiriyorum eşimde çok şükür hiç ses çıkarmadan içiyor sonuçta herşey bebek içinn

10. 29 Nisan 2008
  11. hilarya

hilarya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Benim eşiminde sperm sayısı çok azdı ilk testte 5.5milyon ikincisinde 1milyondan da az çıktı..
    eşim doktorunun verdiği ilaçları kullandı ve ayrıyetten keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içti.. Bir de selenyum ve çinko tabletleri kullandı.. 4 ayın sonunda bize dr lar tüp bebek ya da aşılama derken normal yolla hamile kaldım..

eşim sperm testine gideceği gün ben idrartesti yaptım ve sonuç pozitifti.. Son rakamı o yüzden bilemiyorum...

Allah ne dilerse o oluyor... Ümidinizi hiç kaybetmeyin arkadaşlarrr
    Vardır bebişlerin gelecekleri hayırlı bir zaman

Son düzenleme: 29 Nisan 2008
  12. 29 Nisan 2008
  13. zynp.ZEYNEP

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ay ya ne güzel canım benim eşimin spermleri 115 milyon ama hareketliliği az ben 9 aydır kalamadım şans işte

14. 29 Nisan 2008
  15. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım.. benim eşiminde sayıda ve hareketllilikte düşüklük vardı.. pekmezini sürekli kullandı ama keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içince birden değeri neredeyse üçe katladı.. bunun yanısıra arı sütü polen bal karışımları var marketlerde onlarında çok faydası olmuştu ilk zamanlar.. ama en etkilisi keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içmek..

16. 29 Nisan 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Allahım deliricem.Ben Azerbeycanda yaşıyıyorum dolayısıile azeriyim.Keçibuynuzu mutlaka bizlerede oluyor ama bizde isminin ne olduğunu bilmiyorum resmi olursa belki bula bilirim

18. 29 Nisan 2008
  19. hazan22

hazan22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim Ayni Sorunu Bende Yaşadim Eşimin Hizli Ileri Spermi Ve Hizli Spermi çok Azdi Hatta Biri Sifirdi Doktor 6 Aylik Bir Deneme Süresi Verdi Ve Doğum Kontrol Hapi Kullaniyordum Birakir Birakmaz Hanile Kaldim Sakin Hiç üzülme Seni çok Ii Anliyorum Ben şuan 2,5aylik Hamileyim Rabbim Sizede Sağlikli Bir Evlat Versin Inşallah...