sperm sayısının azlığındaki tedavi seçenekleriii...

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve aslanca tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : aslanca
  1. aslanca

aslanca umudu sonunda geldi... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar..benim eşimin sperm sayısı düşük ve testlerde çok farklı çıkıyor hangisine inanacağımı bilemiyorum benim gibi olan arkadaşlar hangi yolu izliyorsunuz ?benim kafam karıştı...:uhm::uhm:

2. 1 Ekim 2009
  3. aslanca

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde siz hangi tedaviyi oluyorsunuz vitaminmi yoksa başka bir yöntemmi...ben aşılamayı düşünüyorumm..olmazsa tüp bebekk düşünüyoruz ama bakalım hayırlısı

4. 1 Ekim 2009
  5. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam cnm bnmde eşimde sperm harketsizliği ve morf.düşük sayıda sınırda 20 milyon bir kere aşılama yaptırdık ama olmadı maledsefe bu ay bir daha aşılama dniycez kısmet olrsa bakalım olmadı tp bebek olur sanırm....eşiede üroloji dru klomen ve evicap vermişti klomen brz yan etki yaptıığından evicap içiyo ve keçibounuzu kürü yapıyorum 3 aydır....

6. 1 Ekim 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canim sperm testi orenkelrinden burayada yzasana herkes ona gore fikirde bulunur
    varikosel varmi ameliyatini dusunuyormusnuz

8. 1 Ekim 2009
  9. johnnybravo

johnnybravo fevkaladenin fevkindeyim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    canım benim eişminde sperm sayısı düşük ilk testten sora çakşırotu çayı içirmiştim çok fazla yükselmişti benim test yaptıralı nerdeyse 6ay oldu aşılama ve tüp hiç düşünmedim bitkisel ürünlerin faydalarını gören çok aşılamaya başlamadan bi dene istersen

10. 1 Ekim 2009
  11. sena_nur1984

sena_nur1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında 20milyon iyi bir sayı bizimkilerinki 5 milyon biledeğil.tabi morfolojide önemli.10 milyon spermlebile gebe kalan çok kişivar.bence önce bitkisel tedavi ilaç tedavisi dene derim.

12. 2 Ekim 2009
  13. aslanca

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çakşırotu nasıl bir ot nasıl hazırlanıyor yazarsan sevinirim..artık herşeyi uygulayacağız galiba..sen şuanda gebemisinn??yoksa tanıdıkların varmı gebe kalan?bu otlamı?

14. 2 Ekim 2009
  15. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım yarama tuz basmıssın resmen sperm sayımız ilk baktırdıgımızda sayılamayacak derecedeydı maalesef daha sonra 1,5 milyon oldu,en sonda 3 milyon oldu sonrada baktırmadık zaten cunku 2.tüp bebek denememize basladık.Öncelikle inşallah asılamaya veya tüp bebege gerek kalmadan hamile kalırsın demek istiyorum daha sonra sperm sayısı yukseltmeye gelırsek denemediğimiz hiçbirsey kalamdı ınan bana çakşır suyu,keçiboynuzu kürü,bitkisel karısımlar,incir kürleri,havuc kürleri,çinkolar bi kaçtane bitkisel hap falan sayımızı yükseltti hareketlilğimizide biraz arttırdı tabıkı normal gebelık ıcın sansımız 0 en azından tedavıye destek olsun dedik.Sayınızı bilmiyorum ama eger bızımkı gıbı degılse herseyı dene yok bızımkı gibiyse aşılamayla ugrasmanı asla tavsıye etmem direk tüp bebege gec derım tam 4 yıldır bunun ıcın ugrasıyorum ben denemedegım yontem dinlemediğim hikaye kalmadı Rabbim yardımcın olsun inşallah

16. 2 Ekim 2009
  17. aslanca

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım inşllah seninde bütün dilediklerin olur bebeğine kavuşursun.bugün tekrar test yaptırdık 7 milyon çıktıı.şimdi doktorumla konuşup ne yapmamız gerektiğini soracağım.bakalım ne diyecek.doğru söylüyorsun herşeyi denemek lazımmm...senağlama

18. 2 Ekim 2009
  19. masal01

masal01 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    L-Argirine (Arginene=Arginex) 250 Gr ve zinko-c kullanın eşime doktor bunalrı verdi ama devlat karşılamo ilk ilacı..