sperm tahlili sıfır olanlar dertleşelim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve boniibon tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : boniibon
  1. boniibon

boniibon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dün sperm tahlili verdik ve sonuç sıfır hala şoktayım ağlamaktan helakoldum... annd olamayacakmıyım ben. kızlar dertleşelim ya çok ihtiyacım var benzer hikayeleri dinlemdyd
  2. 23 Mayıs 2009
  3. ceylanmelek

ceylanmelek Yasamak cok guzel! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim uzulme sakin,her iste vardir bir hayir,,,
    Tip artik gelisti,dr lar bir sekilde milyonlarca sperme bile gerek duymuyolar,sadece 1 spermle anne olan cok kisi var...Ve esin sifirsa bunu 1 e artiracak ilaclarda var ve bunu yapan en iyi uzmanlar var...Dr unu iyi sec lutfen!a.s.
  4. 23 Mayıs 2009
  5. aycank

aycank Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  6. 23 Mayıs 2009
  7. espoir_fr

espoir_fr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba boniibon bende senin durumdayim yeni ögrendik 6 mayis. Tahlili aldigimda okudum birsey anlamadim. Laboratuarda bir biolojistle görüstük esimde yanimdaydi sonuçlari bilgilendirsin diye. Ve biolojist dediki sperm var ama ücreler yok yani 0 = azospermi çikti sonuç. o an hiçbirsey anlamamistik. Eve geldim internetten arastirdim fransiz sitelerden. Ve gözyaslarina boguldum bir hafta sürdü.
    Bu sitede azda olsa biraz ümitliyim. 2 ay sonra ürologa gidicez. Simdilik bekliyoruz.
  8. 23 Mayıs 2009
  9. ummahan_d

ummahan_d miniqim kübra'm kollarmda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun canım üzme kendini...
  10. 25 Mayıs 2009
  11. boniibon

boniibon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar öyle birşey ki ben bu tahlili verdirmek için çok uğraştım ilk gün şoktaydık ama anne olamama fikri moralimi bozuyo. sıfır yani hiç yok ölü diri hiççççççç meninin içi bom boş ve hala varikosel falan diye kendini avutuyo. ben de inanmak istiyorum varikosel olduğuna ama bence değil...
    kendisi sağlıkçı zaten arkadaşları baktı tahliline onlar yeterince banada onada açıkladılar olabilecekleri bizi nsl bir süreç beklediğini. salak gibi oldum bir huzurluyum bir ağlamaklı. bebek, hamile görmek moralimi bozuyo... zormuş insan yaşadıkça öğreniyormuş.
  12. 25 Mayıs 2009
  13. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 tek vekilim sensin allahım Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba canım bende senin durumundaydım bundan 3 sene önce.dr.menide hiç sperm yok dediğinde neye uğradığımızı şaşırmıştık.1 sene sonra tüp bebek maceramız başladı ve çok şükür mikro tese ameliyatında sağlıklı spermler bulundu damarlarda tıkanıklık olduğu anlaşıldı.üzülme bak ben hiç ümitsizken anne oldum malesef bebeklerimi cennete uğurlamak zorunda kaldım.hayatta herşey bizim için başa gelen çekiliyor sabret sende inşallah anne olacaksın :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
  14. 25 Mayıs 2009
  15. aycank

aycank Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme demek boş biliyorum ilk başta böle insan çok takıyo ağlıyo sanki bu acıya dayanamayacak gibi geliyo ama Rabbim istedikten sonra bi ol demesi yeter okadar çok gördükki çocuğun olmaz asla diyenlerin bile bebek sahibi olduklarını sen bol bol dua et elinden geleni yap gerisini bırak olacaksa olur zaten tıb çok ilerledi bu bebek konusunda imkanın varsa hemen başla tedavilere hiç umutsuzluğa düşme erkekler biraz böle kabullenmek istemiyolar işin ciddiyetinin farkına geç varıyolar ama onlarıda anlamak lazım gurur meselesi yapıyolar konduramıyolar eşin sigara falan içiyosa hemen bıraksın ona destek ol hakkınızda hayırlısı olsun
  16. 25 Mayıs 2009
  17. sever

sever iyiki varsınız canlarımmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ne desek kendimizi kandırıyoruz biliyoruz ama öncelikle sen kendini iyi hisset çünkü sen ne kadar istersen o kadar alırsın sen sadece iste tamam ve senin durumunda olan bi ablam vardı eşinde hiç sperm yoktu varikosel ameliyatı oldu ve şuanda normal yolla iki tane allah bağışlasın oğlu var ama benim ablam hiç dert etmedi rabbim verirse hayırlısını verir dedi sende bence bu kadar üzülme ama elde değil değilmi kendini başka şeylerle oyalamaya çalış kafanı dağıt biraz olurmu tatlım herşey gönlünce olur inş.