Spermde Ileri Hareketlilik Sorunu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bazı erkeklerde sperm sayısı yeterli olsa bile ileri hareketlilikte azlık oluyor. ya da hiç ileri hareketli sperm olmuyor. bu durum gebeliği engelliyor. bizde biraz var. doktor bunun artışını sağlamanın hiç bir yolu olmadığını söyledi. arkadaşlar tecrübeleriniz, kullandığınız ilaçlar, şifalı otlar varsa yazar mısınız?

2. 4 Haziran 2008
  3. arzuhalim

arzuhalim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bizimde ileri ve morfoloji bazen bozuk çıkıyor.bazen iyi çıkıyor.hiç bişey anlayamıyoruz.ama biz bu konuda kendimizce bişeyler yapıyoruz.klomen kullanıyo eşim.zink-c diye çinko içeren tablet.(kaliteli sperm oluşumu için)sonra e vitamini elevit adında.bu ilacın içinde folik asit c vit ve e vit var.sonra keçi boynuzu pekmezi yiyor.arı sütü krem bal şeklinde karışım var.ondan yiyor.işte böyle canım bu tedavinin ilk ayında çok güzel sonuçlar aldık.ama ikinci ayda yine düşüş vardı.gerçi o ay biraz güneşte kalmış bu da zararlı tabi biliyosun.az da soğuk algınlığı gibi oldu.işte bu canım.bu ay 3.aşılamam olcak.inşallah bu sefer iyi sonuçlar alırız da bebişimize tüm isteyenlerle birlikte kavuşuruz.dualarımız bütün dert ortaklarımıza...

4. 4 Haziran 2008
  5. liligum

liligum liligum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm benımde eşımde ılerı hızlı sperm azlığı var doktor klomen verdı ama cokta etkısı olmıcanı soledı kecıboynuzu pekmezı yıyo bakalım zaten bendede yumurtlama sorunu var sanırım aşılama yaptırıcaz.ınsanın yaşamını cok ama cok etkıleyen bır sorun bu allah hepımızın yardımcısı olsun

6. 4 Haziran 2008
  7. asoo

asoo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keçi boynuzu ben her gece yediriyorum sonucu görcez amma faydasını görenler varrrrr.....

8. 4 Haziran 2008
  9. neroneva

neroneva Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar keçiboynuzu ve havuç suyundan sonra bizde sonuç süper oldu eşimin ileri hareketli 0 dı şimdi %20 benim umudum var herşey Allah tan ama elden çabayı bırakmamalı

10. 4 Haziran 2008
  11. EU1

EU1 Guest

arkadaşım süper bu ya. %0 dan %20 ye ha. maaşallah

12. 4 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

şimdi doktor ve hemşireler hiç bir şekilde yükselmeyeceği konusunda hem fikirler bende onlardan daha inatçıyım. herşeyin bir çaresi (hastalık olarak) varsa bi gün bulunabilir. bu yüzden fikirlerinizi almak istedim. çooook teşekkürler
    biz apar topar microya geçtik bu yüzden.
    ilk duyduğumda ağladım ama sonra bi ferahlık geldi. Rabbim mutlaka bi yerlere şifasını koymuştur ama dimi?

14. 4 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ANNEMANNEM havuç suyunu nasıl haırlıyor ve ne şekilde kullanıyorsunuz? tarif eder misin?

16. 5 Haziran 2008
  17. Kizil Deniz

Kizil Deniz YANLIZ SANADIR BUHASRETİM Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    canım bızımde ılerı harekt 0 yapısal bozukluk var klomen kullanıyo bırde kecı boynuzun içine polen katıp yıyor aktarcı polen cok ıyı dedı bakalım 1 ay sonra bıdaha yaptırcaz sonucu yazarım

18. 5 Haziran 2008
  19. CXIXMEGXIX

CXIXMEGXIX ..AYAZDA İKİ YÜREK.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim eşimde çift taraflı varikosel var bizim ileri hareketlilikte sınırda o yüzden burdaki arkadaşlardan keçiboynuzu kürünü duymuştum (normalde böyle şeylere pek inancım yoktur ama) iki hafta onu uyguladım eşime ama kilo aldırıyo diye bıraktı maalesef normaldede biraz kilo sorunu vardı zaten diyetisyene gitti bide spor yaparak baya bi kilo verdi bunlardan hangisinin etkisi daha ağır bastı bilmiyorum ama ilk iki aşılamada sperm yıkama sonuçları çok kötüyken bu 3. aşılamamdakinde çok çok düzelme vardı 28 mayısta oldu aşılamam henüz tutup tutmadığını bilmiyorum ama umarım işe yaramıştır.
    eğer eşinin kilo sorunu yoksa muhakkak keçi boynuzu kürünü uygula derim mutlaka memnun kalırsınız tecrübeyle sabittir..