spermiyogram vermeden kendinizi umutlandırmayın

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve boniibon tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : boniibon
  1. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar bende bu köşeye takılıyordum 5 aydır bebek istiyorduk her ay aynı acabaydı. ama şimdi öğrendikki eşimde azosperm var lütfen spermiyogram vermeden kendinizi strese sokmayın lütfen. öpüyorum sizi:1no2::1no2:

2. 26 Mayıs 2009
  3. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm...aynen katılıyorum sana..biz çabalıyoruz,yırtıyoruz kendimize birsürü tahlil yapıyoruz bişey çikmıyor...bi bakıyoruz kocalarımızdan probl.var..

4. 26 Mayıs 2009
  5. ninik

ninik ÖMeR TahA YaMaN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    YAPMAYIN KIZLAR YA BENDE ÖLÜYORUM MERAKTAN.EŞİM AZ ÖNC EGİTTİ TAHLİLE VE BİR SAATE KADAR SONUÇLARI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ DEDİLER.BİR SSAATİN DOLMASINI BEKLİYORUM.İNŞALLAH BİŞEY ÇIKMAZ YARABBİM YA..:Saruboceq:

6. 26 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

evt kızlar gebelık konusund ailk once baynalr önde oluyor hersey bayana yaplıuyor olmuyosa baynda sorun aranıyor ama spermkalıtesıde çok çok önemlı.gebelık tedVISINDE ıKı TARFTA ıNCELNMELI ONDAN SONRA TEDAVIYE BAŞLANMLI.
    HERSEY GÖNLUNCEOLSUN

8. 27 Mayıs 2009
  9. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    birde erkekler, meni olduğu için herşey yolunda sanıyorlar, ben zorlamasam 1 yıl bekleyecektik boşa zaman kaybı. eğer tahlil vermeyi reddediyorsa sizde gitmeyin doktora biz bunu tekbaşımıza yapmıyoruz ya değilmi. şu 5 ayda ne bitki çayları içtim neler yaptım. birde klomen kullanacaktım az daha. doktorum eşin tahlil vermeden olmaz dedi neysekiiii