Spin Spa Kullanan Var Mı?

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve berilalara tarafından 28 Kasım 2007 başlatılmıştır.

28 Kasım 2007
    Konu Sahibi : berilalara
  1. berilalara

berilalara Guest

arkadaşlar bu spin spa duşta masaj için bir alet var ondan almayı düşünüyorum kullnanan varmı acaba masaj başlığıyla günde 10-15 dk masaj selülit için kullanmayı düşünüyorum memnun kalan varmı

2. 29 Kasım 2007
  3. berilalara

berilalara Guest

kullanan yok anlaşıldı ben almayı düşünüyorum ya for you marketlere gelmiş şimdi 37,5 fiyatı

4. 29 Kasım 2007
  5. villa

villa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam belirarara,
    Ben aldım. Markası spinspa değil ama ürün aynı. SOn derece memnunum ancak çok fazla pil harcıyor. Şarjlı pil almayı düşünüyorum.İlk denediğimde ( pilleri paketinden yeni çıkarmış olmama rağmen ) güçlü çalışmadı. Ben de ürün kötü zannettim. Daha sonra iyi pil alıp taktım. Harika çalıştı. Yani güçlü pil lazım. Dediğim gibi ben şarjlı ğil alacağım yoksa pil dayanmaz. Bir seferde 3 kalem pili bitirirdi. Gerçi bende fantazi yapıp aletin her aparatını uzun uzun denedim. Pilin çabuk bitmesinde bunun da etkisi oldu tabi :) Neyse memnunun yani
    Sevgiler

6. 29 Kasım 2007
  7. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet banada arkadasim dogum gunu hediyesi almis ama acikcasi cok cok iyi diyemem,ehh iste diyebilirim,cok iyi temizlemiyor acikcasi.

8. 30 Kasım 2007
  9. berilalara

berilalara Guest

gülperi peki pilli ya nasıl çok çabuk bitiyomu çoksa uzun bir süre kullanabiliyomusun

10. 14 Temmuz 2011
  11. gamsa

gamsa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Bende biraz önce M.rkafonide rastladım k.k'den bakim dedim kullanan varmı:KK61: İşte yorumunuzu okuyunca denemeye değer dedim ve aldım baya olmuş siz kullanalı dayanıklı mı yani bozuldumu diye sorsam ayıp olurmu acaba çünkü baya ucuz bişey :KK34:

12. 14 Eylül 2011
  13. haziran22

haziran22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    ben de aldım ve hoşuma gitti olmazsa olmaz değil ama güzel özellikle fırça başlığını çok seviyorum ayaklarıma masaj yapıyorum onunla çok hoşuma gidiyor:KK8: