spiral hakkında ....

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve katibe75 tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : katibe75
  1. katibe75

katibe75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar, size bir sorum olacak .. ben bundan 4 yıl önce spiral taktırdım .. 3 ay önce çıkardık ve iltihap tedavisi gördüm (rahimde iltihap oluşmuştu ) , doktorum bu süre içinde yasmin kullanmamı söyledi . ^Daha sonra aradan 2 ay geçmişti yeni spiralimi taktırmaya gittiğimde, doktorum takamayacağını, rahim ağzımın çok dar olduğunu, zorlarsam delinme olabileceğini söyledi ... Ama burda şöyle bir ayrıntı var .. spirali taktırmaya gittiğimde, ertesi gün hapından kaynaklanan bir kananam vardı .Acaba bunun bir etkisi varmıdır takılmamasından yanii... Ben hap ile korunmak istemiyorum ve spiral taktırmak istiyorum , tekrar normal bir adet olup denesem olabilirmi acaba ??? Takılabilir mi bu sefer ? Yoksa bu rahim ağzında darlık kalıcı bir durummu ?

2. 15 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam daha önce sipiraluygulanmış ise tekrar takılmasında sorun olacağını sanmıyorum. ben zorlanarak geçilecek rahim ağzı durumlarında hastam ağrı duymasın diye anestezi ile takıyorum ve 2 dakikalık bir işlem sizin için kabus olmaktan çıkıyor. gerçek adetinizi bekleyip kanamanın son günlerinde doktorunuzla tekrar randevulaşın ve anestezi altında sipiral taktırtın. dilerseniz bana ulaşaın ben de size yardımcı olurum. sevgiler.

4. 15 Nisan 2010
  5. katibe75

katibe75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim ilginize... Sevgiyle kalın .....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.